Steekpartij bij Taylor Swift-workshop voor kinderen

Chelsy Vanlerberghe-29 juli 2024 om 15:02- Foto:

by Stephen Picilaidis via Unsplash

Een man heeft maandagochtend zeker acht mensen neergestoken in het Engelse Southport, ten noorden van Liverpool. Dat melden Britse media. Volgens BBC zijn er kinderen onder de slachtoffers, maar dat heeft de Britse politie nog niet bevestigd.

Gewapende politie en paramedici werden om 11:50 uur naar Hart Space Studios op Hart Street gestuurd na meldingen van “meerdere steekpartijen”. De dader is gearresteerd en het wapen is in beslag genomen.

Volgens The Telegraph en BBC vond er tijdens de steekpartijen een Taylor Swift-themed yoga- en dansles plaats voor kinderen van zes tot elf jaar. Ooggetuigen zagen kinderen bebloed de straat in rennen. Een buurtbewoner beschreef de scène als "iets uit een horrorfilm".

Dit zijn volgens de wetenschap de mooiste honden ter wereld

Karen Luiken-13 maart 2025 om 09:38- Foto:

Photo by Alvan Nee on Unsplash

Vind jij dat jij de mooiste hond ter wereld hebt? Dat geloven we graag, maar klopt het ook met wat de wetenschap zegt? Experts hebben volgens York Press uitgezocht welke honden technisch gezien de mooisten zijn.

Er bestaat een specifiek wiskundig ideaal dat vaste metingen gebruikt om te kijken hoe mooi iets is. De techniek is in het verleden toegepast op de mooiste vrouwen en mannen ter wereld. Daar kwamen namen als Zendaya, Bella Hadid en Ariana Grande uit als we het over vrouwen hebben, en Aaron Taylor-Johnson, Lucien Laviscount en Paul Mescal aan de mannelijke kant. Maar diezelfde techniek is nu dus ook op honden toegepast.

En wat blijkt? De Cairn Terriër staat bovenaan het lijstje van mooiste hondenrassen, gevolgd door de West Highland White Terrier, Border Collie, Rhodesian Ridgeback, Welsh Terrier, Weimaraner, Tolling Retriever, Italiaanse Windhond, Norfolk Terrier en de Pembroke Welsh Corgi.

De minst mooie rassen zijn de Shih Tzu, Bulldog en Rottweiler.

Organisator Fyre Festival kondigt tweede editie aan

Chelsy Vanlerberghe-26 februari 2025 om 14:52

Acht jaar na de grootste festivalflop ooit doet Billy McFarland opnieuw een poging: Fyre Festival 2 is officieel aangekondigd. Ondanks het fiasco van 2017, waarbij bezoekers duizenden euro’s betaalden voor een luxefestival maar strandden op een eiland met noodtenten en kaasbroodjes, belooft de oprichter dat het deze keer wél een succes wordt.

Het eerste Fyre Festival werd verkocht als een exclusief paradijs: een tropisch eiland, villa’s, sterrenchefs en optredens van grote artiesten. Wat bezoekers kregen? Een onafgewerkt festivalterrein, afgelaste acts en een organisator die later werd veroordeeld voor fraude. McFarland verdween zes jaar achter de tralies en kwam in 2022 vervroegd vrij.

Nu probeert hij opnieuw met Fyre Festival 2, dat van 30 mei tot 2 juni 2025 zou plaatsvinden op het Mexicaanse eiland Isla Mujeres. De organisatie belooft “avonturen en intieme optredens”, maar opvallend: er is nog geen line-up en geen vergunningen aangevraagd. Toch zijn de eerste 2000 tickets al te koop, met prijzen van 1400 dollar tot maar liefst 1,1 miljoen dollar voor een VIP-arrangement met een privéjacht. Als dat maar goed komt...

Ontdek meer