Duizenden fans zonder ticket voor Taylor Swift's Eras Tour in München vonden een geniale oplossing: ze genoten van het concert vanaf een nabijgelegen heuvel.
40k mensen genieten van gratis Taylor Swift concert in Munchen
Volgens de Duitse krant Süddeutsche Zeitung schatte de politie dat er zo'n 40.000 mensen bijeenkwamen op de Olympische Heuvel, die uitkijkt over het Olympiastadion in München. In het stadion zelf waren 74.000 fans verzameld.
Aan het begin van het concert bedankte de Grammy-winnares het publiek en gaf een shout-out aan de fans buiten het stadion."Er zijn duizenden mensen in een park buiten het stadion aan het luisteren", zei de popster. "Ik voel me echt ontzettend welkom", voegde ze eraan toe.
Het fenomeen, ook wel 'taygaiting' genoemd, begon al snel nadat The Eras Tour van start ging. Fans komen samen in straten, parken en parkeerplaatsen dichtbij concertlocaties om mee te zingen en te dansen op hun favoriete nummers die uit de stadionluidsprekers knallen.
Hoewel veel steden fans sterk afraden om naar de concertlocaties te komen, meldde LBC dat er voor de show in München toiletten en drinkstations waren opgezet in het park op de heuvel. Volgens de Olympiapark-website biedt de Olympische Heuvel een "geweldig uitzicht op het Olympisch Park" en is het "al jaren een topplek om gratis openluchtconcerten te beleven." Ze voegen toe dat de heuvel toegankelijk is voor "iedereen die gratis wil genieten van rock- en popsterren vanaf hun picknickkleed." Klinkt als de perfecte spot voor een gratis Taylor Swift concert, toch?
Ariana Grande noemt haar nieuwe tour haar ‘last hurrah’
Ariana Grande heeft in de podcast Good Hang with Amy Poehler laten weten dat haar Eternal Sunshine Tour in 2026 misschien wel haar laatste tour wordt voor een hele tijd. “Ik ben super excited om het te doen, maar daarna kan het lang, lang, lang duren,” zegt ze.
De tour is haar eerste sinds 2019, en net daardoor voelt ze dat ze er nog één keer alles wil uithalen. “One last hurrah… for now,” klinkt het. Ariana geeft toe dat haar focus verschuift: ze voelt zich steeds meer thuis in acteren en musical, met nieuwe rollen in 'Wicked: For Good' en 'Focker In-Law'.
Fans hoeven geen definitief afscheid te nemen, maar wie haar live wil zien, doet dat best volgend jaar. Daarna wordt het waarschijnlijk even stil op tourvlak.
Juicequeen Yvonne Coldeweijer krijgt eigen show vol gossip
Yvonne Coldeweijer neemt een grote stap in haar carrière als roddelkoningin. De Nederlandse vlogger, die bekend werd via social media, krijgt binnenkort haar eigen televisieprogramma.
De show gaat ‘De Juice’ heten en zal vanaf 5 januari elke dag op de Nederlandse buis te zien zijn. Het wordt de comeback van Yvonne, die anderhalf jaar geleden stopte met haar juicekanaal. “Als ik nu terugkijk, heb ik wel tegen het randje van een burn-out gezeten, maar ik heb op tijd aan de bel getrokken en mezelf opnieuw uitgevonden”, zegt ze over haar carrière als vlogger tegen NU.nl.
De televisieshow gaat er een stuk anders uitzien dan haar juicekanaal. Waar ze eerst in haar eentje werkte, doet ze dat nu niet meer. En waar ze eerst op ‘haar gevoel’ afging, zal ze nu al haar feiten moeten checken voordat ze gebracht worden. “Als ik een scoop wil brengen, moet ik me aan de journalistieke regels houden. Hiervoor deed ik dat minder en ging ik af op mijn gevoel, dat vaak klopte. Dat is nu niet de bedoeling”, vervolgt Yvonne.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen