Slecht nieuws voor de fans van Queen of the Stone Age. De band zal niet optreden op Pukkelpop. Zanger Josh Homme kampt nog steeds met gezondheidsproblemen, waardoor de band hun optreden op het festival moet afzeggen.
Pukkelpop kondigt het nieuws aan via Instagram: “We moeten met pijn in het hart zeggen dat Queens of the Stone Age dit jaar niet op Pukkelpop zal spelen. We wensen Josh Homme een snel herstel.”
Dit nieuws komt niet helemaal uit de lucht vallen. Begin juli moest de band al enkele shows annuleren omdat Homme naar de VS moest voor een spoedoperatie. Toen werd al gevreesd voor hun Pukkelpop-optreden, maar nu is het dus officieel.
De organisatie van Pukkelpop is ondertussen druk bezig met het vinden van een vervanger. Wie die nieuwe headliner zal zijn, is nog niet bekend, maar ze werken hard om een waardige vervanger te regelen.
Ilyas (20) wint Red Bull Tetris-finale en mag naar Dubai
De 20-jarige Ilyas Yasin Çengel uit Borgerhout is officieel de beste Red Bull Tetris-speler van België. In DIVE in Antwerpen versloeg hij in een spannend duel Ewout Vlaeminck met 3-0 en pakte zo de titel.
Ilyas, student Computerwetenschappen aan de Karel de Grote Hogeschool, speelde de voorbije week meer dan twintig uur om zich klaar te stomen voor de finale. Hij begon ooit met Tetris omdat hij beter wilde worden dan zijn zus, maar ondertussen klopt hij zowat iedereen.
In december mag Ilyas ons land vertegenwoordigen op de allereerste Red Bull Tetris World Final in Dubai, met winnaars uit meer dan 55 landen. Zijn doel daar? Minstens drie matchen winnen. En alsof dat nog niet indrukwekkend genoeg is, wordt de World Final opgelicht door een show met meer dan tweeduizend drones die Tetris live in de lucht naspelen
Kom supporteren tijdens het BK Tetris in Antwerpen
Als je dacht dat Tetris alleen nostalgie was, think again. Zaterdag 22 november wordt Antwerpen omgetoverd tot het strijdtoneel voor het allereerste Belgische Kampioenschap Tetris… in 3D nog wel. Red Bull pakt uit in DIVE, het immersive digital experience center waar de muren, vloer en plafond letterlijk meespelen.
Meer dan 5.600 Belgen namen deel aan de online voorrondes, maar slechts 16 gamers haalden de finale. Zij gaan nu 1 tegen 1 de arena in, tussen gigantische geprojecteerde Tetrominos, met één doel: de titel binnenhalen én België vertegenwoordigen op de wereldfinale in Dubai.
Host van dienst is content creator Shauna Dewit. DJ Amani dropt een exclusieve set (inclusief een gloednieuwe Red Bull Tetris-track). En wie denkt dat je van gamen geen honger krijgt: Pizza Hut voorziet de slices.
Goed nieuws voor iedereen die wil komen supporteren
De toegang is volledig gratis. Dus zin in een namiddag high scores, sfeer en felle duels? Spring binnen bij DIVE (Antwerpen) tussen 14u en 19u en ontdek wie zich tot dé blokjeskoning van België kroont.
TAGMAG is er ook bij: de winnaar van ons eigen leaderboard speelt mee én TAGMAG Insiders Kendi en Kobe komen de sfeer opsnuiven.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 24/11 Sven Van Alboom
- 24/11 Tom Odell
- 24/11 Kenji Gooris
- 26/11 Rita Ora
- 29/11 Mathieu Terryn