Giorgina vond deelname aan EOTB doodeng

Karen Luiken-10 juli 2024 om 07:55

Giorgina zorgde in het vorige seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ voor een primeur: ze was de eerste transvrouw die meedeed aan het programma. In een gesprek met NPO vertelt ze hoe spannend ze dat vond en welke reacties ze op haar deelname kreeg.

De realityster is vanwege allerlei pesterijen vroeg gestopt met school en leefde lange tijd als een kluizenaar. Maar daar besloot ze verandering in te brengen toen ze te horen kreeg dat ze mee mocht doen aan ‘Ex On The Beach’. “Het was de eerste keer dat ik me weer in het openbaar zou vertonen”, vertelt ze. “Ik had me voorbereid op het ergste. Ik was bang dat ik weer uitgescholden en in elkaar geslagen zou worden, zoals vroeger.”

Maar dat gebeurde gelukkig niet. Sterker nog: ze kreeg heel veel positieve reacties. “Mijn deelname was achteraf de gelukkigste periode van m’n leven”, vervolgt Giorgina. “Na mijn deelname voelde ik me vrij, ik accepteer mezelf. Ik wil niet meer een ‘echte’ vrouw zijn. Toen de cast bekend werd gemaakt, ging ik viraal. Ik heb gehuild, het was zó veel. Zelfs een week voor de opnames twijfelde ik nog. Maar ik ben positief gebleven en heb het laten gebeuren.”

Zien: nieuwe beelden van animatiefilm 'In Your Dreams'

Karen Luiken-15 juni 2025 om 07:54

Terwijl jij van het aanbod geniet dat momenteel op Netflix te vinden is, werkt de streamingsdienst achter de schermen alweer aan nieuw kijkvoer. Een van de projecten die we kunnen verwachten is ‘In Your Dreams’, een gloednieuwe animatiefilm die ongetwijfeld op je watch-list moet komen te staan.

Het verhaal gaat over Stevie en haar broer Elliot, die een reis maken in een absurde wereld van hun eigen fantasie, in de hoop hun gezin weer perfect te kunnen maken. Een droom die zomaar eens werkelijkheid zou kunnen worden als de twee het voor elkaar krijgen om een sarcastische knuffelgiraffe, zombie-ontbijt en de koningin der nachtmerries te trotseren.

‘In Your Dreams’ is vanaf 14 november te zien bij Netflix. De cast bestaat uit Jolie Hoang-Rappaport, Elias Janssen, Craig Robinson, Simu Liu en Cristin Milioti.

Spaanse 'Too Hot To Handle' vanaf nu te zien

Karen Luiken-15 juni 2025 om 07:52

Fans van ‘Too Hot To Handle’ hoeven zich nooit lang te vervelen. Seizoenen van de realityshow volgen zich in rap tempo op en ook nu is er weer een nieuw deel verschelen. Dit keer in het Spaans.

In ‘Too Hot To Handle Spain’ verwacht een groep flirterige Spaanse vrijgezellen een vakantie vol zon, feestjes en spannende dates. Maar dat plan valt compleet in duigen als ze horen dat ze geen intimiteit met elkaar mogen hebben, hoe intens de connectie ook is. Bij elke vorm van aanraking – of dat nu zoenen of meer is – volgt een boete. En hoe meer boetes, hoe kleiner de prijzenpot van 100.000 euro wordt.

Het Spaanse seizoen van de show bestaat uit acht afleveringen, die allemaal tegelijk op Netflix zijn gezet. Het bingen kan dus beginnen, veel plezier!

Ontdek meer