Vanessa Hudgens bevestigt geboorte eerste kindje

Karen Luiken-05 juli 2024 om 07:59

Vanessa Hudgens heeft van zich laten horen nadat bekend is geworden dat ze moeder is geworden van haar eerste kindje. Ze schrijft het jammer te vinden dat het nieuws door media is gelekt.

Eerder deze week werd Vanessa in een rolstoel gespot bij een ziekenhuis in Californië. Haar kersverse baby’tje hield ze in haar armen. Het is het eerste kindje voor de actrice en haar man Cole Tucker.

Vanessa had zelf nog niks over de geboorte gedeeld, maar daar komt met een story op Instagram verandering in. “We vinden het heel jammer dat onze privacy niet gerespecteerd is in deze zeer speciale tijd door de hebzucht van een camera met een lens die de media voedt. Ondanks dat zijn moeder, vader en baby gelukkig en gezond.”

Over het geslacht, de geboortedatum en de naam van het kindje zijn nog geen details bekend.

Deze actrice keert niet terug in vijfde seizoen 'Emily in Paris'

Karen Luiken-19 april 2025 om 08:28

Het vijfde seizoen van ‘Emily in Paris’ lijkt geen plek te hebben voor een origineel castlid. Deadline meldt dat Camille Razat niet in de lijst staat van terugkerende acteurs. Zij was de eerste vier seizoenen te zien als Camille, Emily’s voormalige vriendin en het vriendinnetje van Gabriel.

Het nieuws komt niet geheel als een verrassing, aangezien Camille aan het einde van het vierde seizoen haar koffers pakte en vertrok nadat ze er tevergeefs alles aan had gedaan om Gabriel voor zich terug te winnen. Ze fakete daarvoor zelfs een zwangerschap.

Wie wel terugkeren voor het vijfde seizoen, zijn Lily Collins (Emily Cooper), Lucas Bravo (Gabriel), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Ashley Park (Mindy Chen), Samuel Arnold (Julien), Bruno Gouery (Luc) en William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount ( Alfie) en Eugenio Franceschini (Marcello). Er is nog geen duidelijkheid over Thalia Besson (Genevieve).

De productie van het vijfde seizoen gaat in mei van start. Eerst in Rome daarna in Parijs. De première vindt nog dit jaar plaats.

Nieuwe komedieserie 'Adults' komt naar Disney+

Karen Luiken-19 april 2025 om 08:17

Vijf twintigers in New York die de eerste stappen zetten in de volwassen wereld. Dat is waar de komedieserie ‘Adults’ over gaat, die vanaf 29 mei exclusief te zien is op Disney+.

‘Adults’ gaat over Samir, Billie, Paul Baker, Issa en Anton die zamen in het ouderlijk huis van Samir in New York wonen. Ze delen hun maaltijden, angsten en af en toe ook hun tandenborstels, terwijl ze overwinningen aangaan, verliezen en vernederingen.

Of ze nu proberen promotie te maken op het werk, hun weg zoeken door het gezondheidszorgsysteem, een etentje organiseren of daten in het tijdperk van ‘Find My Friends’: de groep ontdekt dat niets in de echte wereld eenvoudig is en dat al hun beste bedoelingen de dingen alleen maar erger maken.

De hoofdrollen worden gespeeld door Malik Elassal, Lucy Freyer, Jack Innanen, Amita Rao en Owen Thiele, maar er zijn ook rollen voor Julia Fox, D’Arcy Carden, Grace Kuhlenschmidt, John Reynolds, Ray Nicholson en Charlie Fox.

De serie bestaat uit acht afleveringen die alle acht meteen beschikbaar zijn vanaf 29 mei.

Ontdek meer