Zo ontstond het idee voor Travis Kelce's cameo in 'The Eras Tour'

Chelsy Vanlerberghe-04 juli 2024 om 08:33

Travis Kelce is nog steeds in de wolken nadat hij zich bij Taylor Swift op het podium voegde tijdens haar Eras Tour in Londen, maar hij geeft toe dat hij wel wat zenuwen had voor zijn grote moment. Hij onthulde dat hij één gouden regel had: "Laat de baby niet vallen."

In de 'New Heights'-podcast, die hij met zijn broer Jason Kelce host, legde hij uit er één ding door zijn hoofd ging, terwijl hij de popster over het podium droeg: "Laat de baby niet vallen. Laat Taylor niet vallen terwijl je naar deze verdomde zetel stapt. De gouden regel was om Taylor niet te laten vallen en haar veilig naar de zetel te brengen. Taylor niet laten vallen"

Hij vertelde ook aan zijn broer hoe het idee voor zijn cameo ontstond: "Ik zei eerst tegen Tay, 'Hoe grappig zou het zijn als ik tijdens de 1989-era gewoon het podium op zou rijden op een van die fietsen.'"

Eerder in de aflevering besprak Kelce, 34, hoe het cameo-moment tot stand kwam. "Ik heb het in eerste instantie tegen Tay gezegd," vertelde hij zijn broer. "Ik zei, 'Hoe grappig zou het zijn als ik gewoon op een van die fietsen rolde tijdens het 1989-tijdperk.'"

Swift reageerde met een lach op dit voorstel, maar vroeg vervolgens serieus: "'Zou je serieus zoiets willen doen?'"

"Absoluut", antwoordde de NFL-ster. "Ik zou het geweldig vinden. Ik heb de show vaak genoeg gezien: zet me maar aan het werk." And the rest is history!

Miley Cyrus lanceert nieuwe titelsong van 'Avatar'-film

Karen Luiken-15 november 2025 om 11:29

Miley Cyrus heeft de nieuwe titelsong van de aankomende derde ‘Avatar’-film uitgebracht. Het nummer heet ‘Dream as One’ en is vanaf nu te beluisteren.

Het liedje is niet alleen ingezongen door Miley, de tekst en muziek zijn ook door haar gemaakt. Dat deed de zangeres in samenwerking met Andrew Wyatt, Mark Ronson en Simon Franglen.

De film ‘Avatar: Fire and Ash’ neemt het publiek mee terug naar Pandora voor een meeslepend avontuur met Jake Sully, een voormalige marinier die leider van de Na'vi is geworden, de krijger Neytiri en de familie Sully.

De stemmen worden ingesproken door Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Britain Dalton, Trinity Bliss, Jack Champion, Bailey Bass en Kate Winslet.

‘Avatar: Fire and Ash’ is vanaf 17 december te zien op het witte doek.

Ariana Grande wordt besprongen door fan op ‘Wicked’-première

Chelsy Vanlerberghe-14 november 2025 om 12:56

Tijdens de ‘Wicked: For Good’-première in Singapore ging het even volledig fout. Terwijl Ariana Grande rustig aan het poseren was met co-sterren Cynthia Erivo en Michelle Yeoh, sprong een man plots over een hek en stormde recht op haar af.

De man, Johnson Wen, online bekend als Pyjama Man, sloeg zijn arm rond Ariana en begon wild te springen. Ariana zag duidelijk niet wat er gebeurde en schrok enorm. Co-star Cynthia Erivo aarzelde geen seconde: ze stapte ertussen, duwde de man weg en probeerde Ariana los te krijgen.

Ariana was nadien zichtbaar aangedaan en moest even tot rust komen terwijl haar cast haar troostte.

Wen postte later zélf een video van de chaos op Instagram, wat fans meteen massaal reportten. Hij kreeg ondertussen een aanklacht voor publieke overlast. Het is niet zijn eerste stunt: hij crashte eerder al optredens van Katy Perry en The Weeknd, en ook sportevents.

Online nemen Ariana’s fans het stevig voor haar op. Ze wijzen erop dat ze in het verleden al genoeg traumatische momenten meemaakte, zoals de aanslag in Manchester in 2017.

Cynthia Erivo wordt intussen overal geprezen als de onverwachte held van de avond. The Wicked Witch who protects.

Ontdek meer