WECANDANCE komt met nieuw concept: Horizon

Chelsy Vanlerberghe-01 juli 2024 om 15:17

Ben je klaar om te dansen op het strand, te genieten van zomerse beats en daarbij ook nog iets goeds te doen voor de community? Zet dan 8 augustus dik in je agenda, want WECANDANCE komt met een nieuw concept op het strand van Zeebrugge: Horizon.

Horizon een uniek en inclusief strandevent van WECANDANCE in samenwerking met Stad Brugge, Rotary Knokke-Oostkust en Bomboclat. Het evenement bevordert niet enkel het communitygevoel, maar ondersteunt tegelijkertijd twee goede doelen ondersteunt. Met exclusieve toegang tot een deel van het festivalterrein van WECANDANCE belooft ‘Horizon’ op 8 augustus 2024 een onvergetelijke dag te worden voor iedereen die van de zee houdt.

Speciale aandacht gaat naar twee geweldige initiatieven die deze dag nog bijzonderder maken. In de ochtend organiseert Rotary Knokke-Oostkust een andersvalidendag, waarbij mensen met een beperking een fantastische tijd aan zee kunnen beleven. Tegelijkertijd brengt het 'Terug naar Zee' project ouderen, die anders moeilijk naar de kust kunnen komen, comfortabel naar het strand zodat ook zij kunnen genieten van de frisse zeelucht en het prachtige uitzicht.

Tickets zijn te koop vanaf 7 juli voor slechts €10 via horizonzeebrugge.be. Woon je in de buurt? Check dan je post of e-mail voor een uitnodiging die je vanaf 5 juli kunt inwisselen voor gratis toegang. Maar wees er snel bij, want het aantal gratis tickets is beperkt!

De laatste tickets voor Sunrise Festival vliegen de deur uit

Chelsy Vanlerberghe-25 juni 2025 om 11:16

Examens achter de rug? Tijd om alles los te laten. Sunrise Festival staat voor de deur en geloof ons: dit weekend wil je erbij zijn. De locatie, de line-up, de sfeer… alles klopt. En: de laatste tickets vliegen de deur uit. Dus als je dit nog leest, heb je nog nét tijd om je plek te claimen.

Sunrise is intussen een vaste waarde geworden in de Belgische festivalzomer, en dat is niet toevallig. Een mainstage aan het water, zand onder je voeten en een line-up die alles serveert van keiharde drops tot heerlijke pop. Denk aan namen als Boef, De Bankzitters, Roxy Dekker, Dual Damage, 5NAPBACK, Used, en Pat B. En alsof dat nog niet entertainment genoeg is, vind je op het terrein ook een Red Bull Gaming Ground, Fuze Tea Pool Party’s en zelfs een workout area van Basic-Fit.

Voor wie wil overnachten is er de Sunfields Camping, waar je donderdagavond al in de sfeer wordt gegooid tijdens de officiële Pre-Party by TAGMAG. Vanaf 20u draaien daar o.a. 5NAPBACK, Miss Puss en VolTrack. Perfect om meteen in de juiste mood te komen.

Ook praktisch is Sunrise goed geregeld: het festival is volledig cashless, lockers zijn nog te reserveren en zonnecrème haal je gewoon gratis uit één van de smeerpalen. De minimumleeftijd is 16 jaar, dus vergeet zeker je ID niet.

Wie erbij wil zijn, moet nu in actie schieten. De laatste tickets zijn beschikbaar via sunrisefestival.be.

Lidl daagt je uit: win je festivalticket terug

Chelsy Vanlerberghe-20 juni 2025 om 09:19

Festivals zijn deze zomer niet alleen voor muziek en drankjes, maar ook voor... Lidl-outfits? Jep. Lidl lanceert deze zomer een reeks challenges waarbij je kans maakt om je festivalticket volledig terug te winnen als shoptegoed in de Lidl Plus-app.

Hoe werkt het? Simpel: trek een outfit uit Lidl’s festivalcollectie aan, voer één van hun wekelijkse #LidlFestivalChallenges uit op een festival naar keuze, leg het creatief vast, en deel het op social media met de juiste tag en hashtag. Elke week worden twee winnaars gekozen die hun ticketbedrag terugkrijgen in de vorm van Lidl-shoptegoed.

De challenges zijn allesbehalve saai. Van limbo dansen in Lidl-stijl, een snack delen met je bestie, knuffels uitdelen op de wei tot de moshpit induiken alsof je leven ervan afhangt. Er zijn acht verschillende opdrachten tussen 30 juni en 24 augustus, dus je hebt meerdere kansen om te winnen. Hier vind je er alle informatie over.

Ontdek meer