Monica Geuze is insta official met nieuwe vriend

Chelsy Vanlerberghe-27 juni 2024 om 08:07

Love is in the air! Monica Geuze liet eerder in haar podcast 'Geuze & Gorgels' weten dat ze van 't straat was, maar veel meer wou ze daar niet over kwijt. Nu heeft ze voor het eerst een foto met haar nieuwe vriend, voetballer James Lawrence, op Instagram geplaatst.

"Ik heb weer een vriendje, maar dat is ook het enige wat ik erover ga zeggen. Punt," zei ze in april in haar podcast. Het koppel gaat duidelijk de goede kant op, want nu zijn ze ook Instagram Official.

James Lawrence is een Welsh-Engelse voetballer die eerder bij Ajax speelde. Nu speelt hij bij de duitse club 1. FC Nürnbeg. Monica had eerder een relatie met voetballer Lars Veldwijk, met wie ze in 2018 dochter Zara-Lizzy verwelkomde. Eind 2019 maakten zij bekend uit elkaar te zijn. Nu lijkt Monica haar geluk weer gevonden te hebben bij James. Cuuuuute!

Vanaf deze datum kijk je naar 'Bridgerton' seizoen 4

Chelsy Vanlerberghe-13 oktober 2025 om 16:02

Fans van ‘Bridgerton’, het is weer zover: Netflix heeft eindelijk de releasedatum van seizoen 4 gedropt! De nieuwe afleveringen verschijnen in twee delen: deel 1 op 29 januari 2026 en deel 2 op 26 februari 2026.

Dit seizoen draait helemaal rond Benedict Bridgerton (Luke Thompson), de charmante en vrije geest van de familie. Terwijl zijn broers hun happily ever after al gevonden hebben, geniet hij nog volop van zijn vrijheid. Tot hij op een gemaskerd bal een mysterieuze vrouw in zilver ontmoet, die zijn wereld helemaal door elkaar schudt.

Kathleen reageert op K3-roddels

Chelsy Vanlerberghe-13 oktober 2025 om 10:00

De OG’s van K3 zijn terug, en hoe. Zestien jaar na hun laatste optreden staan Karen Damen, Kristel Verbeke en Kathleen Aerts opnieuw samen op het podium met hun K3 Originals Tour. Pure nostalgie voor iedereen die ooit meedanste met ‘Oya Lélé’. Alleen… TikTok zag meer dan enkel glitter en regenbogen.

Tijdens de show leek het even alsof Kathleen en Kristel vaker samen aan het knuffelen en lachen waren tijdens de show, terwijl Karen soms wat meer haar eigen ding deed. “Je merkt gewoon dat de sfeer anders is dan vroeger”, klonk het op sociale media. "I see a duo in a trio". En ziezo: geruchten over spanningen bij de originele K3.

Kathleen besloot het niet zomaar te laten passeren. Tijdens een optreden grapte ze: “Dankzij jullie voel ik me precies weer twintig.” Waarop Karen plaagde: “Dat is al even geleden.” Kathleen reageerde gevat: “Voor jou een beetje langer dan voor mij.” Ze voegde er meteen aan toe: “Ik hou van jou. En ik hou ook van Kristel. Anders zeggen ze op socials weer dat ik meer van de één hou dan van de ander.”

De K3 Originals Tour loopt ondertussen als een trein: extra shows zijn aangekondigd voor mei 2026, ook in Nederland.

Ontdek meer