Lisa Kudrow is 'Friends' aan het herbekijken ter ere van Matthew Perry

Chelsy Vanlerberghe-27 juni 2024 om 07:52

Lisa Kudrow, Phoebe uit 'Friends', eert haar overleden vriend en medespeler Matthew Perry door de populaire sitcom opnieuw te bekijken.

Eerder zei Kudrow dat ze zichzelf niet graag ziet op het scherm, maar nu kijkt ze oude afleveringen om Matthew Perry, die Chandler speelde in serie, te herinneren.

"Ik kon het echt niet kijken omdat het te gênant is om jezelf te zien", vertelde Kudrow aan The Hollywood Reporter. Maar als het om Matthew draait, is het oké. Het toont hoe grappig hij was, dat wil ik onthouden." Z e heeft ook veel lof voor de rest van de cast: "Ik ben onder de indruk van Courteney Cox (Monica), en van Jennifer Aniston (Rachel)" zei ze. "Matthew was natuurlijk uniek grappig. Niemand had zijn ritme. Matt LeBlanc (Joey) is hilarisch, en David Schwimmer (Ross) ook. Soms lach ik zelfs om mezelf. Maar het is gênant. Als iemand binnenkomt en ik ben naar Friends aan het kijken, voelt dat een beetje raar."

Hoewel Kudrow veel van de afleveringen niet meer weet, heeft ze goede herinneringen aan de opnames. "Je lacht de hele dag door, want iedereen is gewoon hilarisch", blikt ze terug. "En vooral iemand zoals Matthew, die elke dag zoveel mogelijkmensen wou laten lachen. We lachten altijd zo hard dat de tranen over onze wangen rolden."

Kourtney Kardashian lanceert lolly's voor je vagina

Karen Luiken-30 oktober 2025 om 07:53

Kourtney Kardashian heeft een opmerkelijk product op de markt gebracht. De realityster lanceerde afgelopen weekend het nieuwste pareltje van haar Lemme Purr-lijn: een lolly. Bedoeld voor je vagina.

Lemme Purr is een productlijn van het supplementenmerk Lemme, dat gericht is op de gezondheid van de vaginale flora. Er bestonden al vegan gummies die speciale stofjes bevatten om de pH-waarde, geur, microflora en frisheid in het vaginale gebied te ondersteunen, maar nu komen daar dus ook lolly’s bij. Beide producten verkleinen het risico op bacteriële vaginose en schimmelinfecties in de vajay.

Kourtney is blij met het gloednieuwe product. “De Lemme Purr-lolly’s zijn een leuke uitbreiding”, zegt ze. “Ik vind het geweldig dat ze dagelijkse zelfzorg omtoveren tot iets zoets en simpels.”

Vierde seizoen 'The White Lotus' speelt zich af in Parijs

Karen Luiken-30 oktober 2025 om 07:34

Na Hawaï, Italië en Thailand is het nu de beurt aan Frankrijk. Parijs en de Franse Rivièra vormen volgens Variety het decor van het vierde seizoen van ‘The White Lotus’.

In tegenstelling tot de eerste drie seizoenen speelt het vierde seizoen zich niet af in een Four Seasons-hotel. In plaats daarvan is de keuze gevallen op dure vijfsterrenhotels aan de kust van de Middellandse Zee en in Parijs.

Het nieuwe seizoen is nog niet in productie. Het is de verwachting dat de camera’s ergens volgend jaar gaan draaien. Met welke acteurs dat gebeurt, is ook nog niet bekend.

Ontdek meer