Komt er een '23 Jump Street'? Het script is voor de film is al geschreven, maar het lijkt alsof ze steeds vastlopen door gedoe met regels en geldzaken met de producers. Channing Tatum koestert alvast nog hoop dat er nog een vervolg komt op de 'Jump Street'-films.
Channing Tatum geeft hoop '23 Jump Street'-film niet op
"Er is een project geschreven en het is nog steeds het beste script dat ik ooit heb gelezen voor een derde film", vertelde de Magic Mike-ster aan ComicBook.com. "Maar er zijn veel bureaucratische obstakels. Het is een uitdaging, maar we doen ons best." Ook Jonah Hill zou volgens de 'Magic Mike'-ster nog steeds aan boord zijn
Tatum heeft goede redenen om terug te willen keren naar de franchise: de films waren megapopulair. '22 Jump Street' uit 2014 was nog succesvoller dan zijn voorganger '21 Jump Street' uit 2022. Samen brachten beide films wereldwijd meer dan een half miljard dollar op.
Chris Miller, mederegisseur van de eerste twee films, zei dat hij en Phil Lord in 2015 een eerste versie van 23 Jump Street hadden geschreven. Plannen werden echter gecompliceerd door gelekte Sony-e-mails die een crossover tussen Jump Street en Men in Black onthulden. Momenteel lijkt het project on hold te staan.
In de 'Jump Street'-films gaan twee jonge politieagenten undercover op een middelbare school, waar ze zich voordoen als leerlingen om een gevaarlijke drugsbende te ontmaskeren, gewapend met rugzakken in plaats van pistolen.
Jesy Nelson en haar partner Zion Foster zijn nu ouders. De 33-jarige Little Mix-ster laat via Instagram weten dat ze op 15 mei is bevallen van een tweeling.
In een bericht schrijft Jesy dat de tweeling – twee meisjes – na een bijna 32 weken durende zwangerschap ter wereld zijn gekomen. Ze hebben de namen Ocean Jade en Story Monroe gekregen.
“Het gebeurde allemaal heel snel, maar we zijn heel blij dat ze nu bij ons zijn, gezond en keihard strijdend. We zijn nog nooit zo verliefd geweest.”
De zwangerschap van Jesy was geen gemakkelijke. Eerder dit jaar maakte ze bekend dat ze leed aan de zeldzame aandoening TTTS, een afkorting voor het tweelingtransfusiesyndroom.
Haar tweeling wisselde bloed uit via de baarmoeder, maar door die aandoening kreeg het ene kindje meer bloed doorgestroomd dan de ander. En dat kan gevaarlijk zijn, waardoor Jesy onder het mes moest en voor een langere tijd in het ziekenhuis verbleef.
Het Eurovisiesongfestival is zondagavond gewonnen door Oostenrijk. Zanger JJ wist met zijn nummer ‘Wasted Love’ de meeste punten binnen te slepen.
Oostenrijk kreeg maar liefst 436 punten, gevolgd door 357 punten voor het op de tweede plek geëindigde land Israël. Estland verdiende nét een puntje minder dan Israël en kwam daarmee op de derde plek terecht, Zweden – die eigenlijk topfavoriet was bij de bookmakers - op de vierde en Italië maakte de top 5 compleet.
Zanger Claude, die onze noorderburen vertegenwoordigde met zijn liedje ‘C’est La Vie’, kreeg 175 punten. Dat waren er genoeg voor de twaalfde plek.
Het songfestival vond dit jaar plaats in het Zwitserse Basel.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 19/05 Nono Wauters
- 19/05 Marshmello
- 19/05 Sam Smith
- 19/05 JoJo Siwa
- 22/05 Angela Jakaj