De cast van ‘Jurassic World’ krijgt er voor de nieuwste film een bekend gezicht bij. Niemand minder dan Scarlett Johanson maakt bekend dat ze een rol heeft in het vervolg.
Deze bekende actrice krijgt rol in nieuwe 'Jurassic World'
Het nieuws zal niet voor iedereen als een grote verrassing komen. Het gerucht dat Scarlett een rol in de film zou krijgen, gaat namelijk al maanden rond. Een bevestiging kwam er - tot nu - echter nooit.
“Ik ben een groot fan van ‘Jurassic Park’”, zegt Scarlett in een gesprek met ComicBook. “Het is een van de eerste films die ik in de bioscoop heb gezien. Ik weet nog dat ik het er heel levendig uit vond zien. Het was alsof mijn leven veranderde. Het was mindblowing. Ik kan niet uitdrukken hoe enthousiast ik ben.”
Het script van de nieuwe film is volgens Scarlett ‘geweldig’. “David Koepp schreef het. Hij kwam na dertig jaar terug om het script te schrijven. Hij is er heel gepassioneerd over en dat vind ik fantastisch.”
Vijfde seizoen 'Emily in Paris' gaat ook naar Venetië
Het vijfde seizoen van ‘Emily in Paris’ bezoekt verschillende iconische steden uit Europa. We wisten al dat de serie deels in Rome en deels in Parijs werd opgenomen, maar nu blijkt dat de camera’s ook in het prachtige Venetië gaan draaien.
Wie deze zomer op vakantie gaat in Venetië, zou zomaar eens de cast van ‘Emily in Paris’ tegen kunnen komen. Luca Zaia, gouverneur van de regio Veneta, zegt namelijk dat de opnames van het vijfde seizoen van 5 tot en met 15 augustus in Venetië worden opgenomen.
“Dit is buitengewoon nieuws, dat bevestigt hoe aantrekkelijk onze regio steeds meer wordt voor grote internationale audiovisuele producties", aldus Zaia afgelopen weekend in een verklaring aan de Italiaanse pers. “Ik ben enorm trots om te zien hoe Venetiaanse talenten hun regio promoten en hoe ze Veneto bij miljoenen mensen over de hele wereld onder de aandacht brengen.”
Het verhaal van het vijfde seizoen gaat verder waar het vierde seizoen gebleven was. Emily vestigt zich in haar appartement in Rome om het Italiaanse kantoor van Agence Grateau te runnen. Zoals we van haar gewend zijn werkt ze keihard, niet alleen aan haar carrière, maar ook aan haar love life. Want tussen de bedrijven door heeft ze het ook nog eens heel druk met Marcello.
Er is een nieuwe live action-film onderweg die gebaseerd is op het nostalgische speelgoed Hot Wheels. Variety meldt dat niemand minder dan filmmaker Jon M. Chu, die ook betrokken was bij ‘Wicked’, de film gaat regisseren.
"Hot Wheels is altijd meer geweest dan alleen snelheid — het gaat om verbeelding, verbinding en de spanning van het spelen", aldus Chu in een verklaring. "Die geest naar het grote scherm brengen is een ongelooflijke kans.”
Hot Wheels is niet het enige speelgoed dat gebruikt wordt voor het maken van een live action-film. We kennen natuurlijk allemaal de ‘Barbie’-film, en daarnaast zijn er ook filmversies (aangekondigd) van onder andere Polly Pocket en het kaartspel Uno.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/07 Flo Windey
- 14/07 Oliver Symons
- 15/07 Jade Anna
- 15/07 Kobe Peeters
- 16/07 Marthe De Pillecyn