'Hunger Games'-acteur Donald Sutherland overleden

Karen Luiken-21 juni 2024 om 06:58

Donald Sutherland is overleden. De acteur, die onder meer bekend was door zijn rol in ‘The Hunger Games’, is 88 jaar geworden.

Het nieuws wordt bekendgemaakt door Kiefer Sutherland, de zoon van Donald. “Met pijn in het hart moet ik mededelen dat mijn vader, Donald Sutherland, is overleden”, schrijft hij in een bericht op X. “Ik denk persoonlijk dat hij een van de belangrijkste acteurs in de filmgeschiedenis is. Nooit afgeschrikt door een rol, goed, slecht of lelijk. Hij hield van wat hij deed en deed wat hij leuk vond, en meer kun je niet vragen. Een goed geleefd leven.”

Deadline schrijft dat Donald al een tijdje ziek was. Hij had naast zijn rol in ‘The Hunger Games’ ook rollen in onder andere ‘Citizen X’, ‘Undoing’, ‘Klute’ en ‘Ordinary People’.

Geweldig nieuws over tweede 'Superman'-film

Karen Luiken-11 september 2025 om 14:26

‘Superman’ is nu een tijdje te zien in de bioscoop en terwijl fans met volle teugen genieten van die film, wordt er achter de schermen al gewerkt aan het vervolg. Regisseur James Gunn heeft verklapt dat de opnames van de tweede ‘Superman’ volgend jaar van start gaan. Dat meldt Variety.

Dat gebeurt, om maar iets concreter te zijn, ergens rond april 2026. “Het wordt een verhaal over Lex Luthor en Superman die tot op zekere hoogte moeten samenwerken tegen een veel, veel grotere dreiging”, vertelt de regisseur over het vervolg. “Het is ingewikkelder dan dat, maar dat is een groot deel ervan. Het is net zo goed een Lex-film als een Superman-film.”

De nieuwe film gaat ‘Man of Tomorrow’ heten. David Corenswet keert terug als Superman en Nicholas Hoult kruipt weer in de huid van Lex Luthor.

Derde 'Jumanji'-film bevestigd door hoofdrolspeler

Karen Luiken-10 september 2025 om 05:25

Het nieuws waarvan we natuurlijk allang wisten dat het er zou komen, is nu dan ook echt hier. Hoofdrolspeler Dwayne Johnson heeft bevestigd dat er een derde ‘Jumanji’-film in de maak is.

De opnames van het langverwachte derde deel gaan in november van start, zo heeft Dwayne Johnson, die een van de hoofdrollen speelt in de films, volgens Collider laten weten tijdens een talkshow op het Festival van Toronto. De lancering staat gepland voor december 2026.

De allereerste ‘Jumanji’-film komt alweer uit 1995 en had Robin Williams in de hoofdrol. Dwayne Johnson kreeg pas een rol in de remake van 2017, waar hij samen met Kevin Hart en Jack Black in speelde. In 2019 volgde er een sequel en volgend jaar komt er dus weer een vervolg. Er is nog niks bekend over het plot van die film.

Ontdek meer