Nieuwe 'Mario Party' verschijnt in oktober

Karen Luiken-19 juni 2024 om 07:24

Gameliefhebbers, opgelet. In oktober komt er na lang wachten eindelijk weer een nieuw ‘Mario Party’-spel uit. De game heet ‘Super Mario Party Jamboree’ en bevat allerlei nieuwe minigames en maps.

Het spel bestaat uit meer dan 110 minigames en 7 game boards, waarvan 5 nieuwe en 2 oude. Je moet hier denken aan de thema’s Mega Wiggler’s Tree Party, King Bowser’s Keep, Roll ‘em Raceway, Goomba Lagoon, Rainbow Gallery, Mario’s Rainbow Castle en Western Land.

Je kunt op verschillende manieren deelnemen aan het spel: met je vrienden of online in royale-mode met maximaal twintig spelers.

‘Super Mario Party Jamboree’ is de opvolger van ‘Mario Party Superstars’ uit 2021. Het spel is vanaf 17 oktober beschikbaar.

Tetris op de Kunstberg: durf jij Shauna Dewit te verslaan?

Joyce Vander Auwera-03 november 2025 om 13:30- Foto:

Red Bull Content Pool (Tetris)

Brussel krijgt vanavond een upgrade die je niet elke dag ziet: een gigantische live-projectie van Red Bull Tetris op het gebouw aan Plein Publiek op de Kunstberg. Vanaf 18u30 daagt Shauna Dewit iedereen ter plekke uit om haar highscore te kloppen. Ja, letterlijk iedereen.

De vibe? Grote stad, grote schermen, grote energy. Terwijl Shauna speelt en het publiek haar score probeert te slopen, zorgt Red Bull voor muziek, een losse sfeer en ice cold wiiings tot 22u. Het is gratis, open voor iedereen en vooral: ideaal om spontaan in te duiken met vrienden. En wie weet: misschien ben jij straks die ene persoon die haar highscore verpulvert en even dé held van de Kunstberg wordt.

Voor wie nu denkt: “Red Bull Tetris?” — het is de klassieke game, maar dan op steroïden. Sneller, competitiever, met power-ups en een ‘Golden Tetrimino’. De competitie loopt wereldwijd, start online via je smartphone, gaat via nationale finales en eindigt in Dubai, waar het spel door drones in de lucht wordt nagebouwd.

Nog even in het kort: 18u30 tot 22u, Plein Publiek (Kunstberg), gratis, spelen, kijken, drinken, sfeer. Als je nog geen plannen had: nu wel. Enjoy!

Red Bull Content Pool

Je Sims krijgen een herfst-make-over met de nieuwe ‘Herfstmode Kit’

Chelsy Vanlerberghe-10 oktober 2025 om 09:00

Het is sweater weather – ook in De Sims 4. Electronic Arts en Maxis hebben een nieuwe ‘Herfstmode Kit’ gelanceerd waarmee je je Sims helemaal in seizoensstijl kan kleden. Verwacht een mix van cosy knitwear, trenchcoats, geruite blazers en tweedrokken die perfect passen bij dat typische “pumpkin spice”-gevoel.

De kit haalt inspiratie uit de ‘Dark Academia’-esthetiek, met lange jassen, warme truien en stijlvolle accessoires zoals sjaals, hoeden en laarzen. Zelfs een outfit geïnspireerd op ieders favoriete tuinkabouter zit erbij (ja, echt).

De Herfstmode Kit is nu beschikbaar voor EA app, Epic Games Store, Steam, PlayStation en Xbox. Tijd om je Sims net zo fashionable door de herfst te laten wandelen als jijzelf.

Ontdek meer