BTS te horen in 'Despicable Me 4'

Karen Luiken-15 juni 2024 om 09:11

Hoewel nog niet alle leden van BTS terug zijn van hun verplichte militaire dienst, werkt de groep nu al aan een comeback. De mannen zullen te horen zijn in ‘Despicable Me 4’. Dat maakt het X-account van de film bekend.

Op social media is sinds gisteren een teaser te vinden waarin BTS-leden als Minions worden afgebeeld en dansend te zien zijn op de melodie van ‘Permission to Dance’. In het bijschrift staat de datum van 21 juni geschreven. Hopelijk krijgen we dan meer duidelijkheid over wat deze samenwerking precies te betekenen heeft.

Ondertussen wachten fans nog steeds met smart op de beëindiging van de militaire dienstplicht van de BTS-leden. Jin, die vorig jaar de eerste was die met zijn dienstplicht begon, rondde zijn dienst afgelopen week af en stond een dag later zelfs alweer op het podium bij het jaarlijkse BTS Festa in het Seoul Sports Complex. De overige leden zijn later klaar.

Taylor Swift heeft nieuw record op haar naam staan

Karen Luiken-16 februari 2025 om 15:54

Taylor Swift flikt het weer: de zangeres heeft wederom geschiedenis geschreven. Dit keer met de mijlpaal dat ze in Groot-Brittannië de vrouw is met de meeste nummer 1-albums ooit.

Het livealbum ‘Lover (Live From Paris)’ van Taylor is naar de eerste plek gestegen en dat zet haar totaal aantal nummer 1-albums nu op dertien. Vorig jaar stond ze ook op de eerste plek, maar toen deelde ze die met Madonna, die ook twaalf keer bovenaan stond. M

Kijken we niet alleen naar vrouwelijke artiesten met deze mijlpaal maar ook naar mannelijke? Dan doet Elvis Presley het even goed als Taylor met dertien top 1-albums. The Rolling Stones heeft er veertien, en bij The Beatles en Robbie Williams staat de teller zelfs op vijftien.

Nieuwe beelden van vierde seizoen 'Bridgerton' gedeeld

Karen Luiken-15 februari 2025 om 08:50

Netflix heeft alle fans van ‘Bridgerton’ getrakteerd op een Valentijnscadeautje. Vrijdag is door de streamingsdienst een nieuwe sneak preview gedeeld van het aankomende seizoen.

In het vierde seizoen staat het liefdesverhaal van Benedict Bridgerton en Yerin Ha centraal. Hun rollen worden gespeeld door Luke Thompson en Sophie Baek. Nieuw dit seizoen is het gezicht van Katie Leun, die je ook wel kunt kennen als Cho Chang uit ‘Harry Potter’. De actrice kruipt in de huid van Araminta Gun, weduwe en moeder van haar dochters Rosamund Li en Posi Li, en de werkgever van Sophie Baek.

De productie van het vierde seizoen is vorig jaar van start gegaan. Een precieze lanceringsdatum is er nog niet, maar we kunnen de nieuwe afleveringen binnenkort op Netflix verwachten.

Ontdek meer