Het leven van Ayleen uit ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ is in een korte tijd flink veranderd. Zat ze een paar maanden geleden nog samen met een legioen aan exen op een tropisch paradijs, nu is ze zwanger van haar eerste kindje en kampt ze met allerlei kwaaltjes.
Met deze zwangerschapskwaaltjes kampt EOTB-ster Ayleen
In een video op Instagram, die een paar weken geleden al is opgenomen, laat Ayleen weten met welke zwangerschapskwaaltjes ze moet dealen. Ze is naar eigen zeggen niet heel moe geweest, maar wel lui. En ze heeft krampjes. “Alsof ik ongesteld moet worden”, zegt ze. “Ik ben heel misselijk geweest en heb drie keer gekotst. Maar ik ben niet elke dag supermisselijk.” Toen ze nog niet wist dat ze in verwachting was, had ze rare hoofdpijn en werd ze duizelig. “Toen ik op de bank lag, begon alles te draaien.”
Ayleen maakte vorige week bekend zwanger te zijn. De vader van het kindje is de ex van Ayleen, die niet bekend is en met wie ze na de opnames van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ een relatie kreeg.
Noteer deze data voor het einde van ‘Stranger Things’
De eerste vier afleveringen van seizoen 5 van ‘Stranger Things’ staan sinds 26 november op Netflix. Het slothoofdstuk is dus officieel begonnen. Wil je het vervolg meteen kunnen bingen, dan zijn er twee data die je sowieso in je agenda moet zetten.
- Volume 2 (afleveringen 5 t.e.m. 7) dropt wereldwijd op 25 december, wat bij ons neerkomt op Tweede Kerstdag, 26 december 2025, in de vroege uurtjes.
- De allerlaatste, extra lange finale-aflevering verschijnt op 31 december in de VS en is bij ons op Nieuwjaarsdag, 1 januari 2026, te zien.
De afleveringen komen bij ons ’s nachts online (ongeveer rond 2u), dus je kan kiezen: nachtuil-modus aan, of brak in bed kijken op 1 januari.
Hoe dan ook: Kerst, Nieuwjaar én Hawkins in één pakket: je eindejaarsplanning is basically geregeld.
De Warmste Week verhuist dit jaar naar het Cosmogolempark in Genk, waar Eva De Roo, Manu Van Acker, Dries Lenaerts en Kawtar Ehlalouch vanaf donderdag 18 december zeven dagen lang non-stop radio en tv maken. Vanuit Het Warmste Huis draaien ze aangevraagde platen voor iedereen die onzichtbaar ziek is en voor iedereen die mee vlamt met acties. Elke avond zijn er De Warmste Optredens op het dak, met onder andere Dikke, Milk Inc., Zwangere Guy, Bazart en Pommelien Thijs.
Niels Destadsbader bundelt alle hoogtepunten elke avond in ‘De Warmste Dag’ op VRT 1 en VRT MAX, zodat je niks hoeft te missen. Op de site zelf wordt extra ingezet op toegankelijkheid, met een prikkelarme ruimte, VGT-tolken en technologische ondersteuning voor wie dat nodig heeft. Zelf meedoen? Je kan acties opzetten, Vlammetjes kopen en je favoriete plaat aanvragen via dewarmsteweek.be.
En voor wie nu al in kerstmodus zit: op VRT MAX kan je Het Warmste Haardvuur laten knetteren op de achtergrond – ideaal om te studeren alsof je niet gewoon uitkijkt naar Genk.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 02/12 Charlie Puth
- 02/12 DJ Like Mike
- 02/12 Britney Spears
- 03/12 Angèle
- 04/12 DJ Faisal Chatar