Rihanna heeft twee kinderen met haar grote liefde A$AP Rocky, maar zou haar familie dolgraag uitbreiden met nog meer kleintjes. Dat heeft de zangeres bevestigd in een gesprek met Entertainment Tonight.
“Ik zou absoluut meer kinderen willen”, aldus Rihanna. De zangeres heeft twee zoons, maar onthulde onlangs dat ze graag een meisje zou willen krijgen. “En kijk eens hoe dat heeft uitgepakt”, zei ze lachend.
Op de vraag van een verslaggever of ze om die reden meer kinderen wil, antwoordde ze: “Weet je wat, ik hoop het. Maar nee, ik ben nu nog niet zwanger, als dat is wat je vraagt.”
De eerste zoon van Rihanna en A$AP Rocky kwam twee jaar geleden ter wereld en kreeg de naam RZA. Tien maanden geleden werd het gezin uitgebreid met zoontje Riot.
Streamz brengt 'Temptation Island' terug naar je scherm
Eén van de meest juicy realityprogramma’s in realityland komt terug. Streamz heeft aangekondigd dat er volgend jaar een gloednieuw seizoen van ‘Temptation Island’ naar de streamingsdienst komt.
“2026 belooft heet te worden”, schrijft Streamz op Instagram bij een foto van een kampvuur. En dat kan natuurlijk maar één ding betekenen: ‘Temptation Island’ komt terug. Dat gebeurt opnieuw met vier koppels die naar een tropische bestemming reizen om daar afgezonderd van elkaar te leven, maar wél met een groep vrijgezelle mannen of vrouwen om zich heen.
Meer details worden helaas nog niet gedeeld. Wie gaan de show, die in 2020 voor het laatst bij ons was te zien, presenteren? Zijn dat opnieuw Annelien Coorevits en Rick Brandsteder, of komen er nieuwe gezichten? Waar speelt het nieuwe seizoen zich af? En welke koppels en vrijgezellen doen er mee? Die informatie blijft ons nog even schuldig!
Kourtney Kardashian lanceert lolly's voor je vagina
Kourtney Kardashian heeft een opmerkelijk product op de markt gebracht. De realityster lanceerde afgelopen weekend het nieuwste pareltje van haar Lemme Purr-lijn: een lolly. Bedoeld voor je vagina.
Lemme Purr is een productlijn van het supplementenmerk Lemme, dat gericht is op de gezondheid van de vaginale flora. Er bestonden al vegan gummies die speciale stofjes bevatten om de pH-waarde, geur, microflora en frisheid in het vaginale gebied te ondersteunen, maar nu komen daar dus ook lolly’s bij. Beide producten verkleinen het risico op bacteriële vaginose en schimmelinfecties in de vajay.
Kourtney is blij met het gloednieuwe product. “De Lemme Purr-lolly’s zijn een leuke uitbreiding”, zegt ze. “Ik vind het geweldig dat ze dagelijkse zelfzorg omtoveren tot iets zoets en simpels.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 31/10 Willow Smith
- 31/10 Rhodé Kok
- 03/11 Maureen Vanherberghen
- 03/11 Willen De Schryver
- 03/11 Noah Schnapp