Fans van het populaire young adult novel 'We Were Liars' zullen het verhaal binnenkort op het scherm tot leven zien komen. Prime Video is bezig met een tv-serie gebaseerd op het boek.
'We Were Liars' is een tragisch liefdesverhaal van een meisje die aan geheugenverlies lijdt, dat zich afspeelt op een privé-eiland voor de kust van Massachusetts. De focus ligt op de welgestelde Sinclair-familie, die hun idyllische zomers doorbrengen op hun eigen afgelegen eiland.
De YA-roman verkocht bijna 3 miljoen exemplaren wereldwijd en stond meer dan 40 weken op de New York Times bestsellerlijst. Het was de meest gezochte titel op Goodreads in 2014 en werd geprezen als een van de beste YA-boeken van dat jaar.
Emily Alyn Lind, bekend van de Gossip Girl reboot, zal Cadence Sinclair spelen, de oudste kleindochter van de Sinclair-familie. Ze is levendig en avontuurlijk, maar haar zomerromance op het privé-eiland wordt verstoord door een traumatisch hersenletsel dat haar geheugen aantast. Vastbesloten om de waarheid te achterhalen, confronteert Cadence de mythes rond haar familie.
Shubham Maheshwari speelt Gat, een bedachtzame en ambitieuze New Yorker die zich een buitenstaander voelt tussen de bevoorrechte elite van Martha's Vineyard. Maar hij keert elk jaar terug naar Beechwood Island om bij zijn beste vriendin te zijn, op wie hij al lang verliefd is. Dit jaar lijkt ze zijn gevoelens te beantwoorden, maar Gat heeft een geheim dat hen voorgoed uit elkaar zou kunnen drijven.
Esther MacGregor is Mirren Sinclair, een gevatte en scherpzinnige kunstenaar, belichaamt tegenstrijdigheden. Ze verlangt naar nieuwe ervaringen maar klampt zich vast aan haar jeugd. Wanneer ze een schandalig familiegeheim ontdekt, wordt ze uit haar comfortzone geslingerd.
Joseph Zada speelt Johnny, de charismatische rebel. Maar deze zomer wordt hij geconfronteerd met verantwoordelijkheid, iets waar hij niet blij mee is.
Je kunt er films kijken, series, documentaires, komedieshows en binnenkort zelfs live raketlanceringen. Netflix maakt in een persbericht bekend dat ze de krachten gaat bundelen met NASA.
Nog deze zomer zal het mogelijk zijn om via Netflix naar beelden vanuit het International Space Station (ISS) te kijken. Dat kunnen ruimtewandelingen van astronauten zijn, maar ook raketlanceringen die tot in de puntjes zijn voorbereid.
‘Of je nu een diehard ruimtenerd bent of gewoon iemand die er echt van geniet om de aarde te zien oplichten vanaf 400 kilometer hoogte, het aftellen is officieel begonnen’, schrijft Netflix in de aankondiging. ‘Dus ga je gang, stel een herinnering in, pak wat popcorn en kantel je scherm omhoog. De volgende grote sprong voor de mensheid begint misschien wel met jouw play-knop.’
Een precieze lanceringsdatum voor de NASA-beelden is er nog niet. Er wordt gesproken van ‘later deze zomer’.
Wie lid is van Disney+ én fan van Miley Cyrus, kan zijn hart ophalen. De streamingsdienst maakt bekend dat er eind deze maand een muzikale film van de zangeres op het platform verschijnt.
De film duurt een klein uurtje en kan het beste omschreven worden als een visueel album. De titel luidt ‘Something Beautiful’, natuurlijk gerelateerd aan het gelijknamige album van Miley. In de film komen alle dertien nummers voorbij die ook op die plaat staan. Maar dan dus met beeld.
Het visuele album is vanaf 30 juli te zien en beluisteren bij Disney+.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/07 Veerle Dejaeger
- 01/07 Nathan Bouts
- 02/07 DJ Manuals
- 02/07 Manuals
- 02/07 Margot Robbie