Oke, maak de zin af: "I'm looking for a man in finance." Denk je automatisch: "trust fund, 6'5, blue eyes"? Dan heb je Megan Boni's catchy TikTok-sound ook al tientallen keren gehoord.
TikTokker die viraal ging zoekt geen man in finance
Veertig miljoen views later heeft het talloze remixes en parodieën geïnspireerd. DJ's, merken, en zelfs het Ministerie van Defensie van Singapore sprongen op de hype. Zelfs bekende namen als Finneas hebben hun eigen versies geproduceerd op basis van de 19 seconden durende clip. Nu hoopt Megan de hitlijsten te bestormen met een single die ze heeft opgenomen samen met DJ David Guetta.
Maar ondanks wat ze zegt in haar TikTok, vertelde ze aan BBC Newsbeat dat ze eigenlijk niet op zoek is naar een rijke bankier. "Ik betwijfel of we een goede match zijn", zegt ze. Ze legt uit dat het idee voor het fragment eigenlijk voortkwam uit dating app fatigue.
"Datingapps maken daten veel moeilijker omdat ze echt ieders standaarden verhogen," zegt Megan. "Dus ik probeerde gewoon de draak te steken met meisjes zoals ik die klagen over het vrijgezel zijn maar dan een waslijst hebben van onmogelijke vereisten."
Ze is dus niet geïnteresseerd in een man in finance, maar ook niet in een muziekcarrière. Universal Music Group, het label van sterren als Taylor Swift, Harry Styles en Ariana Grande, heeft haar een deal aangeboden. Dat betekent dat ze geld kan verdienen via royalties van het nummer. Tot nu toe heeft het nummer niet zoveel opgebracht als sommigen denken.
"Ik heb er wel wat geld mee verdiend, maar niet via TikTok," zegt ze, want iedereen kan het gratis gebruiken.
"Ik kreeg zelfs een aanbod om een heel album te maken, maar ik heb het afgeslagen", vertelt ze. "Ik bedoel, waarom denk je dat ik een liedje kan schrijven? Waarom denk je dat ik een album kan maken?" zegt ze. "Het is gewoon niet mijn ding. Ik heb geen zin om muziek te maken."
In plaats daarvan is ze blij dat het nummer viraal gaat. "Deze zomer ga ik gewoon mee met de flow, en lekker feesten."
Lorde maakt een keiharde comeback. Haar muziekcarrière stond een paar jaar op een laag pitje, maar nu komt ze niet alleen terug met een nieuw album, maar ook met een nieuwe tour. En raad eens? Ze reist ook af naar België!
Op 27 juni lanceert Lorde haar nieuwe album ‘Virgin’, om vervolgens een paar weken later op tournee door Noord-Amerika en Europa te gaan. Ze begint op 17 september in Austin en staat vanaf november op de Europese podia.
Na eerst concerten te hebben gegeven in Luxemburg, Parijs, Manchester, Londen, Glasgow, Birmingham, Dublin en Amsterdam, is het op 27 november de beurt aan Brussel. Daar betreedt ze die dag het podium van Forest National.
Kaartjes voor de tour gaan op vrijdag 16 mei in de verkoop.
Het zesde en laatste seizoen is binnenkort ook voor de Vlaamse kijker te zien. Streamz heeft bekendgemaakt dat het slotstuk van de serie volgende maand naar de streamingsdienst komt.
In het zesde seizoen doet June er alles aan om Gilead neer te halen. Luke en Moira sluiten zich daarbij aan, terwijl Selena juist probeert om Gilead te hervormen. Commandant Lawrence en tante Lydia denken na over het onrecht dat ze hebben aangedaan, en Nick wordt geconfronteerd met uitdagende karaktertesten.
Het laatste seizoen is al een paar weken te zien via de streamingsdiensten Hulu en Videoland, maar over een paar weken komt het dus ook naar Streamz. Dat gebeurt op dinsdag 10 juni. Alle afleveringen worden tegelijkertijd gelost.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 10/05 Shania Gooris
- 10/05 MEAU
- 11/05 Sabrina Carpenter
- 13/05 Robert Pattinson
- 14/05 Martin Garrix