Simon Cowell gaat op zoek naar nieuwe One Direction

Chelsy Vanlerberghe-10 juni 2024 om 03:13

Simon Cowell zoekt de nieuwe One Direction. Het X Factor-jurylid gaat volgende maand audities houden in het Verenigd Koninkrijk en wil misschien alles vastleggen voor een nieuwe documentairereeks.

De zoektocht naar talent zal beginnen met open audities in het Verenigd Koninkrijk, waar jonge mannen de kans krijgen om deel te nemen aan een boyband-bootcamp. Cowell is van plan het proces mogelijk te laten vastleggen voor een documentairereeks, en hiervoor heeft hij Box to Box Films benaderd, het productiebedrijf bekend van Netflix's 'Formula 1: Drive to Survive'.

De audities voor de nieuwe band beginnen volgende maand in Newcastle, Dublin, Liverpool en Londen. Naast One Direction heeft Cowell ook een hand gehad in het vormen van succesvolle meidengroepen als Little Mix en Fifth Harmony, en minder succesvolle jongensbands als CNCO en PrettyMuch.

Al is Cowell realistisch en beschouwt hij zijn verleden niet als garantie voor succes. "Er is altijd een risico, en ik heb echt geen idee wat er gaat gebeuren! We kunnen een geweldige groep vinden, of juist niet", vertelt hij. "Wat als niemand komt opdagen bij de audities? Dat zou gênant zijn. Succes is niet gegarandeerd - alles kan gebeuren, maar dat is juist wat het spannend maakt voor mij, en daarom doe ik dit."

'Vampire Diaries'-actrice Kat Graham verwacht eerste kindje

Chelsy Vanlerberghe-03 december 2025 om 13:27

Kat Graham, aka Bonnie Bennett voor iedereen die The Vampire Diaries religieus heeft gebinged, heeft groot niews gedeeld: ze is in verwachting van haar eerste kindje. De 36-jarige actrice dropte het nieuws op Instagram met een reeks zachte, dromerige foto’s, haar babybuik front and center.

“We’re having a baby!!!” schreef ze bij de post. Haar man Bryant Wood reageerde meteen: “We are ready!”

De aankondiging komt een paar weken nadat Kat en Bryant hun tweede huwelijksceremonie vierden. Het koppel trouwde oorspronkelijk al in 2023 tijdens een mini-ceremonie in Los Angeles, maar gaf elkaar dit najaar opnieuw het jawoord met familie en vrienden erbij. De twee kennen elkaar al jaren en waren eerst beste vrienden voor ze een koppel werden. Een naam of due date heeft het koppel nog niet gedeeld.

Witte Huis sneert terug na kritiek Sabrina Carpenter op ICE-video

Simon Smetryns-03 december 2025 om 12:10

Sabrina Carpenter is boos op het Witte Huis omdat haar hit 'Juno' gebruikt werd in een video met harde beelden van ICE-invallen. In de clip, gedeeld via het officiële X-account van het Witte Huis, worden mensen gearresteerd en tegen de grond gewerkt terwijl haar song op de achtergrond speelt. Carpenter reageerde fel en noemde de video 'evil and disgusting'. Ze wil niet dat haar muziek wordt gebruikt om volgens haar een onmenselijke migratieagenda te verkopen.

Een woordvoerder van de regering-Trump haalde daarop uit in een statement, met een verwijzing naar haar album 'Short n’ Sweet' en lyrics uit 'Manchild', en stelde dat ze zich niet zullen verontschuldigen voor het uitzetten van 'gevaarlijke criminelen' en dat iedereen die zulke mensen 'verdedigt' volgens hen 'stupid or slow' moet zijn.

Daarmee sluit Carpenter zich aan bij een groeiende lijst artiesten die zich verzetten tegen het ongeautoriseerde gebruik van hun muziek in pro-Trump video’s.

Ontdek meer