Tweede seizoen 'Perfect Match' vanaf nu te zien

Karen Luiken-07 juni 2024 om 07:54

Zon of geen zon, dit weekend breng jij voor een groot deel op je luie zetel door. Netflix heeft het tweede seizoen van ‘Perfect Match’ online gezet en dat betekent natuurlijk maar één ding: bingen!

‘Perfect Match’ wordt gehost door Nick Lachey en bevat 22 singles uit eerdere Netflix-shows als ‘Love is Blind’, ‘The Ultimatum’ en ‘Too Hot To Handle’. In koppels gaan ze uitdagingen aan om te testen bij elkaar passen.

De cast van dit seizoen bestaat uit onder anderen Brittan Byrd, Elys Hutchinson en Melinda Melrose van ‘Too Hot to Handle’. Van ‘Love is Blind’ zijn er onder meer Izzy Zapata en Trevor Sova, en van ‘Squid Game: The Challenge’ doet Bryan Constantin mee.

De eerste zes afleveringen van het nieuwe seizoen zijn vanaf nu te zien. Volgende week volgen er nog drie afleveringen. Op 21 juni verschijnt de finale.

‘Chasing Beauty’ is terug met schrijnende verhalen over plastische nachtmerries

Chelsy Vanlerberghe-27 mei 2025 om 10:38

Op TikTok lijkt het allemaal zo easy: even een nieuwe neus, wat filler hier en daar, en klaar is je glow-up. Maar wat als het niet gaat zoals gepland? Vanaf 19 juni gaat het derde seizoen van 'Chasing Beauty' van start op Streamz, en deze keer draait het om plastische ingrepen die helemaal fout liepen. Onder de titel ‘Chasing Beauty: als perfectie mislukt’ volgen we vijf vrouwen en één man die dachten dichter bij hun schoonheidsideaal te komen, maar achterbleven met littekens. Letterlijk en figuurlijk.

Van een mislukte draadjeslift tot een verminkende borstoperatie of een misgelopen neuscorrectie: deze nieuwe afleveringen tonen de rauwe realiteit van wat er gebeurt als een ‘cosmetisch upgradeje’ omslaat in een nachtmerrie. Bekende gezichten als Shirley Cramer ('Ex on the Beach') en Fabrizio Tzinaridis ('De Bachelor' en 'Tempation Island') delen hun verhaal, samen met andere jonge mensen die nu opnieuw onder het mes moeten om eerdere fouten recht te zetten.

Je ziet niet alleen de fysieke gevolgen, maar ook de mentale impact. Want hoe ga je verder als je uiterlijk, waar je net zo hard aan werkte, je elke dag confronteert met pijn, schaamte of spijt?

Naast de pakkende getuigenissen komen ook experts aan het woord, zoals plastisch chirurg Phillip Blondeel en psychiater Damiaan Denys, die ingaan op de mentale impact van schoonheidsdruk.

‘Chasing Beauty: als perfectie mislukt’ is vanaf 19 juni te zien op Streamz. Seizoen 1 en 2 nog niet gezien? Check het ook!

Sydney Sweeney deelt veelbelovend detail over 'Euphoria'

Karen Luiken-27 mei 2025 om 07:53

We zaten al met smart te wachten op het derde seizoen van ‘Euphoria’, maar na een nieuwe onthulling van Sydney Sweeney doen we dat alleen nog maar meer. De actrice zegt in een interview met Empire Magazine dat het een ‘losgeslagen’ seizoen wordt.

Sydney speelt het personage Cassie. Een rol die de actrice – zo vertelt ze in het interview – haar heel goed ligt. “Ik heb heel veel liefde voor Cassie en koester haar dierbaar. Ze is gek. Ze maakt veel fouten. Ze is op heel veel vlakken gebrekkig, maar ze doet het allemaal vanuit een gevoel van liefde. Het is heel leuk om een personage te spelen dat zo gek is als zij.”

Cassie keert in het derde seizoen gewoon weer terug. En als we Sydney mogen geloven, wordt dat seizoen ‘helemaal losgeslagen’. Het is helaas nog niet helemaal duidelijk wat ze daar mee bedoelt, want meer details dan deze deelt ze niet.

In het derde seizoen wordt een tijdssprong van vijf jaar gemaakt en de personages zitten niet langer op de middelbare school. Terugkerende acteurs zijn - naast Sydney Sweeney - Zendaya, Jacob Elordi, Alexa Demie, Hunter Schafer, Colman Domingo, Maude Apatow en Eric Dane.

Nieuwe toevoegingen aan de cast zijn onder andere Sharon Stone, Lucy Punch, Rosalía, Asante Blackk, Kadeem Hardison en Marshawn Lynch.

Ontdek meer