Fiona Harvey, de vrouw die beweert de echte Martha uit ‘Baby Reindeer’ te zijn, eist 170 miljoen dollar van Netflix. De Schotse vrouw klaagt de streamingsdienst aan, melden verschillende media.
Real life Martha uit 'Baby Reindeer' eist enorm bedrag van Netflix
De vrouw diende afgelopen donderdag een aanklacht in bij een rechtbank wegens laster, nalatigheid en het opzettelijkheid toebrengen van emotionele schade.
Fiona schuift het niet onder stoelen of banken dat zij Martha uit ‘Baby Reindeer’ zou zijn, de vrouw die komiek Richard Gadd (Donny in de serie) jarenlang zou hebben gestalkt.
Zelf beweert Fiona dat de serie vol met leugens zit en dat haar reputatie nu geruïneerd is.
Channah Koerten is bevallen van haar vierde kindje. De realityster, vooral bekend van ‘Ex On The Beach’ en ‘Temptation Island’, maakt het nieuws via Instagram bekend.
‘Our baby has arrived’, schrijft Channah bij een foto van haar kersverse kindje, dat ze kreeg met haar partner Nordin Besling. Het is het tweede kindje voor het koppel samen; vorig jaar werden ze ouders van dochtertje Yume. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.
Het is nog niet bekend of de vierde spruit een jongetje of meisje is. Ook de naam is nog niet gedeeld.
Netflix-abonnement wordt duurder voor Belgische gebruikers
Gebruikers van Netflix gaan binnenkort meer betalen voor hun abonnement. De streamingsdienst heeft aangekondigd dat de maandelijkse kosten met één tot twee euro zullen stijgen, afhankelijk van welk lidmaatschap je hebt.
Netflix heeft drie verschillende abonnementen, waarvan de goedkoopste het basis abonnement is. Daarmee kun je op één scherm tegelijkertijd naar films en series kijken en je betaalde er eerst 9,99 euro voor. Nu gaat dat bedrag met één euro omhoog, dus 10,99 euro.
De andere twee abonnementsvormen, standard (twee schermen tegelijkertijd kijken) en premium (vier schermen tegelijkertijd kijken), gaan qua kosten allebei twee euro omhoog. Voor standard ga je 16,99 euro betalen en voor premium zelfs 21,99 euro.
Maak jij als ‘extra lid’ via iemand anders gebruik van Netflix? Ook dan zullen de prijzen stijgen. In plaats van 3,99 euro ga je nu 4,99 euro betalen per extra lid. Deze optie is alleen beschikbaar voor mensen met een standard- of premium-abonnement.
Het is al de tweede keer in een korte tijd dat Netflix de prijzen verhoogt. Vorig jaar in mei gebeurde dat namelijk ook al.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 11/11 Leonardo DiCaprio
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis