'Squid Game' is goudmijn voor Netflix

Karen Luiken-20 oktober 2021 om 07:15

Netflix had al veel abonnees, maar heeft er met de populariteit van ‘Squid Game’ nog véél meer binnen weten te harken. De streamingsdienst kreeg er in het derde kwartaal van dit jaar 4,4 miljoen bij. En dat zijn er meer dan verwacht.

De meeste nieuwe abonnees zijn afkomstig uit Azië, waar ‘Squid Game’ ook vandaan komt. Het is een Koreaanse dramaserie waarin deelnemers in een mysterieus spel strijden voor een grote geldprijs. Een afvalrace die een flink spaarcentje op kan leveren, maar die ook veel levens kost. Want wie verliest, gaat dood. En er kan er uiteindelijk maar eentje winnen.

Vorige week werd duidelijk dat ‘Squid Game’ de meest bekeken Netflix-serie ooit is. Met meer dan 111 miljoen kijkers stoot de show ‘Bridgerton’ van de troon, die voorheen op de eerste plek stond.

Wereldwijd kunnen er zo'n 214 miljoen mensen naar 'Squid Game' kijken; dat is het aantal leden dat Netflix heeft. Een groot deel daarvan moet vanaf nu hogere abonnementskosten gaan betalen. De streamingsdienst heeft besloten de prijzen van zowel het standaard- als het premium-abonnement omhoog te gooien met twee euro. De goedkoopste formule wordt één euro duurder.

Derde seizoen 'Nobody Wants This' aangekondigd

Karen Luiken-05 november 2025 om 06:26

De populaire Netflix-hit ‘Nobody Wants This’ is officieel verlengd met een derde seizoen. Dat heuglijke feit maakt de streamingsdienst bekend met een video op social media, waarin te zien is hoe hoofdrolspeelster Kristen Bell haar collega’s belt en het nieuws vertelt.

In het filmpje zie we naast Kristen Bell (Joanne) ook Adam Brody (Noah) voorbijkomen, net als Timothy Simons (Sasha), Jackie Tohn (Esther) en Justine Lupe (Morgan). Stuk voor stuk zijn ze ontzettend blij. Van ‘great, great, great’ tot ‘yaaaay’. De meest blije reacties komen voorbij.

Het eerste seizoen van ‘Nobody Wants This’ ging over een agnostische podcasthost en een onconventionele rabbijn die allebei op hetzelfde feestje zijn. Wanneer ze samen naar buiten lopen, merkt het onwaarschijnlijke paar dat er iets tussen hen is. Maar laten ze het toe, aangezien ze een compleet andere kijk op het leven hebben, met alle moderne obstakels voor de liefde en hun soms goedbedoelde, soms saboterende families?

Op die vraag krijgen kijkers in het tweede seizoen antwoord als Noah en Joanne er alles aan doen om samen een ‘wij’ te vormen. Dat seizoen is sinds een paar weken te zien op Netflix. Het is nog niet bekend wanneer we het derde kunnen verwachten.

Zo vier je kerst op Streamz: van ‘Single Bells’ tot ‘Bridget Jones’

Chelsy Vanlerberghe-04 november 2025 om 12:22

De kerstsfeer zit er weer helemaal in op Streamz. Of je nu houdt van cheesy romantiek, familiedrama of een klassieker die nooit verveelt: het kerstaanbod dit jaar is cosy content van het hoogste niveau. Dit zijn de titels waarmee je je kerstvakantie perfect kan vullen.

‘Single Bells’ – seizoen 2

Vanaf 1 december
Julie Van den Steen is terug als Mina, die samen met haar vriend Roel voor het eerst het familiediner organiseert. Alleen loopt niet alles zoals gepland… Verwacht herkenbare kerstchaos, warme momenten en een topcast met o.a. Frank Focketyn, Marleen Merckx, Ruth Beeckmans en Lize Feryn.

‘A Mrs. Miracle Christmas’

Vanaf 8 december
Een gezin dat de kerstsfeer kwijt is, krijgt bezoek van Gloria Merkel – of beter: mevrouw Miracle. Zij blaast hun geloof in de feestdagen weer nieuw leven in. Een feelgood kerstfilm met Caroline Rhea (‘Chilling Adventures of Sabrina’) en Kaitlin Doubleday (‘Empire’).

‘An Unexpected Christmas’

Vanaf 8 december
Jamie en Emily zijn uit elkaar, maar doen alsof ze nog samen zijn om de familie niet teleur te stellen. Wat kan er misgaan? Een typische kerstfilm vol ongemakkelijke momenten, nostalgie en (natuurlijk) second chances.

‘Sense, Sensibility & Snowmen’

Vanaf 9 december
Twee zussen runnen hun eigen eventbedrijf en krijgen de opdracht om een kerstfeest te organiseren voor een speelgoedfirma. Alleen botst de spontane Ella keihard met de stijve CEO Edward. Romantiek en kerstsfeer verzekerd.

‘The Best Christmas Pageant Ever’

Vanaf 10 december – Streamz Premium+
In het stadje Emmanuel loopt alles in het honderd wanneer de beruchte Herdman-kinderen de lokale kerstoptocht overnemen. Een grappige en hartverwarmende film met Judy Greer en Lauren Graham (‘Gilmore Girls’).

‘Pride, Prejudice and Mistletoe’

Vanaf 10 december
Darcy keert terug naar haar geboortestad en botst op haar oude rivaal Luke. Wat volgt is een klassiek Hallmark-verhaal over liefde, familie en kerstmagie. Hoofdrollen voor Lacy Chabert en Brendan Penny.

‘Bridget Jones’s Diary’

Vanaf 12 december
Bridget is terug – met wijn, dagboek en liefdesdrama. De drie originele films (‘Bridget Jones’s Diary’, ‘The Edge of Reason’ en ‘Bridget Jones’s Baby’) verschijnen op Streamz, en op 1 januari volgt ook de nieuwste: ‘Mad About the Boy’.

‘Toying with the Holidays’

Vanaf 18 december
Danielle keert terug naar haar geboortestad om oude kersttradities nieuw leven in te blazen. Samen met haar jeugdliefde probeert ze een geliefde treinrit – de Noordpool Express – te redden. Romcom vibes met Chad Michael Murray.

‘The Adventures of Tintin’

Vanaf 23 december
Niet zo’n fan van romantische kerstfilms? Dan is deze Spielberg-klassieker perfect. Kuifje en Bobbie trekken de wereld rond op zoek naar de schat van Scharlaken Rackham. Avontuur, humor en nostalgie in één film.

Ontdek meer