Halsey deelt update over ziekte

Chelsy Vanlerberghe-06 juni 2024 om 01:22

Halsey bracht dinsdag haar nieuwe single 'The End' uit. In een post op Instagram, waar ze het nummer aankondigde, deelde ze ook mee dat ze al jaren tegen een ziekte vecht. Welke dat was, was toen onduidelijk. De 'Without Me'-zangeres heeft nu besloten fans wat meer informatie te geven over haar diagnose.

"Ik besef dat iedereen nu pas het nieuws hoort dat ik heel lang voor mezelf heb gehouden, en ik wist niet hoeveel ik wilde delen", schreef ze op Instagram. "Jullie zijn allemaal zo aardig geweest dus wil ik wat meer delen."

Ze legt uit dat ze in 2022 gediagnosticeerd is met zowel systemische lupus erythematodes als een T-cel lymfoproliferatieve aandoening.

Systemische lupus erythematodes is de meest voorkomende vorm van lupus, een auto-immuunziekte die zwelling, vermoeidheid en ontstekingen in de interne organen kan veroorzaken. T-cel lymfoproliferatieve aandoeningen komen vaak voor bij mensen met een verzwakt immuunsysteem en uiten zich vaak als lymfoom of leukemie.

Beide aandoeningen zijn momenteel onder controle of in remissie, maar Halsey schrijft in haar post ook dat ze waarschijnlijk altijd met de ziektes zal moeten leven.

"Na een moeizame start kreeg ik alles langzaam onder controle met de hulp van geweldige artsen. Na 2 jaar voel ik me beter en ben ik dankbaarder dan ooit dat ik muziek heb om me aan vast te houden", ging ze verder. "Ik kan niet wachten om terug te zijn waar ik hoor: Bij jullie allemaal. Zingend en schreeuwend met heel mijn hart."

Halsey heeft eerder ook andere diagnoses gedeeld, waaronder bipolaire stoornis, endometriose, Ehlers-Danlos syndroom, POTS (posturale orthostatische tachycardie syndroom), Sjögren's syndroom en MCAS (mestcelactivatiesyndroom).

Vier Grammy-nominaties voor Justin Bieber

Karen Luiken-08 november 2025 om 11:46

Er bestaat een best reële kans dat Justin Bieber er met een Grammy vandoor gaat. De zanger is maar liefst vier keer genomineerd voor de belangrijkste muziekprijzen ter wereld.

Twee van de vier nominaties heeft Justin te danken aan zijn album ‘Swag’, waarvoor hij genomineerd is in de categorieën album van het jaar en beste pop vocal album. De twee andere nominaties zijn voor zijn liedjes ‘Daisies’ (beste pop solo optreden) en ‘Yukon’ (beste r&b-optreden).

Vier nominaties is natuurlijk veel, maar Kendrick Lamar heeft er nog veel meer. Hij maakt met negen nominaties de meeste kans bij de Grammy’s, die op 1 februari worden uitgereikt in Los Angeles.

Andere kanshebbers zijn onder anderen Drake, Lady Gaga, Sabrina Carpenter, Ariana Grande, Shawn Mendes, Bebe Rexha, Cardi B en Childish Gambino.

Dit zijn de meest inspirerende influencers van België

Karen Luiken-07 november 2025 om 12:05

Van Steffi Mercie tot Average Rob. Maar liefst veertien Belgische gezichten zijn gisteren in het Grand Casino in Knokke-Heist in de prijzen gevallen tijdens de tweede editie van de uitreiking van de Bisou Awards.

De Bisou Awards zijn bedoeld voor de meest inspirerende influencers in België. Er waren prijzen in veertien categorieën, waarvan ‘influencer van het jaar’ misschien wel de grootste was. Die prijs ging naar Steffi Mercie.

Average Rob won in de categorie ‘Industry award’ en Charlotte Wilmssen in ‘Wellbeing and Self Care’. Stien Edlund ging ervandoor met de prijs uit de categorie ‘Fitness and Sports’, terwijl Maureen Naudts en Jordy Arthur dat deden in de categorieën ‘Beauty and Make-up’ en ‘Craft and Creativity’.

De overige prijzen waren voor Kamielus (Travel and Adventure), Elias Verwilt (Entertainment), An-Katrien Casselman (Family and Relationships), A Lotte Love (Education), Louise Goedefroy (Food and Tasting), The Green Monki (Social impact), Juliet Bonhomme (Nature and Sustainability) en monsieuretmonsieur (Fashion and Style).

Ontdek meer