Lady Gaga maakt komaf met zwangerschapsspeculaties

Chelsy Vanlerberghe-05 juni 2024 om 02:40

Lady Gaga heeft gereageerd op zwangerschapsspeculaties. Op het internet deed het gerucht de ronde dat de 'Bad Romance'-zangeres een 'zwangerschapsbuikje' had.

De zangeres postte een video op TikTok van zichzelf in de fitness. "Niet zwanger", schreef ze erbij. "Just down bad, crying at the gym", voegde ze eraan toe. Daarmee verwees ze naar het nummer 'Down Bad' op Taylor Swifts laatste album 'The Tortured Poets Department.'

De speculaties begonnen nadat ze vrijdagavond verscheen op het repetitiediner van haar zus Natali Germanotta, gekleed in een losse jurk met korte mouwen. Sommige paparazzifoto's leken te suggereren dat ze haar buik bedekte, wat genoeg was om de geruchtenmolen op gang te brengen over een mogelijke zwangerschap. Maar nu is het duidelijk: er is geen baby Gaga op komst!

Vijfde seizoen van '2DEZIT' op komst

Chelsy Vanlerberghe-02 december 2025 om 10:18

‘2DEZIT’-fans kunnen opgelucht ademhalen: de reeks stopt nog lang niet. De finale van seizoen vier dropte vorige week, maar Streamz heeft nu bevestigd dat er gewoon een vijfde seizoen aankomt. En spoiler: de opnames zijn al bezig.

Het nieuws werd eigenlijk al een dag eerder gedropt in ‘NADEZIT’, de aftershow op Spotify en YouTube. Hoofdrolspelers Lauren De Bie en Willem Herbots vertelden er samen met regisseur Niels Sabbe dat ze opnieuw in hun studentenleven rollen doken.

Met seizoen vijf wordt ‘2DEZIT’ officieel de langstlopende Streamz Original ooit. Wat we mogen verwachten? Nog meer keuzes die hard aankomen, relaties die schuren en grenzen die verlegd worden. Kortom: het soort drama dat je graag binget in één namiddag.

De cast blijft vertrouwd: Willem Herbots, Lauren De Bie, Nidal van Rijn, Eben Yehemdi, Jente D’Hose, Ferre Van den Broeck en Dara Oguntubi keren allemaal terug.

Tot het nieuwe seizoen in 2026 verschijnt, kan je alle vorige afleveringen checken op Streamz. De aftershow ‘NADEZIT’ is er voor iedereen die graag mee duikt in de roddels, behind-the-scenes en het lief en leed van de cast.

Noteer deze data voor het einde van ‘Stranger Things’

Simon Smetryns-01 december 2025 om 11:11

De eerste vier afleveringen van seizoen 5 van ‘Stranger Things’ staan sinds 26 november op Netflix. Het slothoofdstuk is dus officieel begonnen. Wil je het vervolg meteen kunnen bingen, dan zijn er twee data die je sowieso in je agenda moet zetten.

  • Volume 2 (afleveringen 5 t.e.m. 7) dropt wereldwijd op 25 december, wat bij ons neerkomt op Tweede Kerstdag, 26 december 2025, in de vroege uurtjes.
  • De allerlaatste, extra lange finale-aflevering verschijnt op 31 december in de VS en is bij ons op Nieuwjaarsdag, 1 januari 2026, te zien.

De afleveringen komen bij ons ’s nachts online (ongeveer rond 2u), dus je kan kiezen: nachtuil-modus aan, of brak in bed kijken op 1 januari.

Hoe dan ook: Kerst, Nieuwjaar én Hawkins in één pakket: je eindejaarsplanning is basically geregeld.

Ontdek meer