"Okay, let's go!" Het zijn woorden die je in precies de juiste toon kunt horen als je ze leest. Het zijn de legendarische woorden van Joury Raaphorst. Een video waarin de toen 14-jarige kermisfan "okay let's go" in de microfoon roept terwijl hij een Lego-kermisattractie bestuurt, is een hit op het internet. De video is inmiddels 10 jaar oud, maar blijft één van de meest populaire memes. Nu, een decennium later, verovert Joury opnieuw het internet in een nieuwe video.
Okaaaaaay let's go! Zo klinkt legendarische zin 10 jaar later
In de inmiddels virale video zien we Youry op hardstylefestival Intents, in een campingstoel en badslippers. "Jij bent het echt!" zegt de reporter vol ongeloof. "Ja, ik ben het echt", antwoordt hij.
Hij legt uit dat iedereen hem kent, zelfs tot aan de Griekse kust. "Ik kan niet meer normaal op vakantie. Een paar jaar terug was ik op Zakynthos, daar kon ik niet meer normaal over de boulevard.” Hij vindt de aandacht wel leuk, maar soms wordt hij er wel gek van. Al vindt hij het niet erg als mensen hem aanspreken: “Kom lekker naar me toe. Ik maak een praatje en een fotootje. Als we op een festival zijn, stampen we even lekker met z’n tweeën.”
En de grote vraag: is hij nog steeds zo'n kermisfan? Het antwoord is volmondig ja! "Turbo op die turbo! Er staat hier een BreakDance, daar ben ik al drie keer in geweest!” Zijn droom is dan ook om even achter de knoppen van de attractie te mogen zitten. Dat moet je de organisatie van het festival geen twee keer vragen. Okay, let's go!
Sabrina Carpenter is de grote winnares van de Kids’ Choice Awards. De zangeres mocht maar liefst drie prijzen mee naar huis nemen.
Eén van de door Sabrina gewonnen categorieën is favoriete album; die pakte ze met haar plaat ‘Short ’n Sweet’. De andere twee prijzen nam de zangeres in ontvangst voor favoriete song (Taste) en favoriete vrouwelijke artiest.
Andere belangrijke prijzen gingen naar Bruno Mars (beste mannelijke artiest) en Jack Black. Laatstgenoemde mocht de King of Comedy Award in ontvangst nemen en kreeg een beeldje voor zijn winst in de categorie favoriete acteur. Rihanna won de ICON Silver Blimp Award.
Suzan en Freek hebben het geslacht van hun ongeboren kindje bekendgemaakt. Via Instagram deelt het koppel dat ze aan het einde van dit jaar een jongetje verwachten.
“We hoorden vandaag dat je een jongen bent, en dat voelt zo speciaal en kloppend”, schrijven de twee artiesten bij een foto van de zwangere Suzan. “Een kleine Freek in mijn buik, dat maakt mij heel gelukkig.”
Het nieuws volgt een paar weken na het verschrikkelijke bericht over Freek, die uitgezaaide longkanker blijkt te hebben. Helemaal gezond zal hij niet meer worden, maar hij voelt zich inmiddels wel beter door de medicijnen die hij krijgt.
Eerder deze maand maakten Suzan en Freek bekend dat ze deze zomer weer zullen optreden. “We doen allebei ons hele leven al niets anders en we moeten er gewoon niet aan denken om daarmee te stoppen”, zo klonk het in een bericht.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 24/06 Lionel Messi
- 25/06 Timon Verbeeck
- 25/06 DJ Hakim Chatar
- 25/06 Sarah Puttemans
- 26/06 Ariana Grande