Kanye West aangeklaagd voor seksuele intimidatie

Chelsy Vanlerberghe-04 juni 2024 om 02:52

De voormalige assistente van Kanye West, Lauren Pisciotta, sleept hem voor de rechter. Dat meldt TMZ. In de aanklacht beschuldigt de ex-assistent de rapper van contractbreuk, seksuele intimidatie, onrechtmatig ontslag en een het creëren van een onveilige werkomgeving.

Hun samenwerking begon in 2021, toen Kanye West Lauren Pisciotta inhuurde om hem te helpen bij de ontwikkeling van zijn Yeezy-modebedrijf. Samen werkten ze ook aan drie nummers voor zijn album 'Donda'. Voordat ze voor West ging werken, verdiende Pisciotta zo'n $1 miljoen per jaar als contentcreator op OnlyFans. Na een jaar met West samengewerkt te hebben, vroeg hij haar om haar OnlyFans-account te verwijderen. Hij beloofde haar $1 miljoen per jaar te betalen als ze dat deed. Pisciotta stemde hiermee in, maar al snel begon West haar lastig te vallen via sms-berichten en telefoontjes.

"Echt, mijn probleem is dat ik wil neuken maar daarna wil ik dat een meisje me vertelt hoe hard ze is geneukt terwijl ik haar neuk", stond in één van de berichten te lezen. "Daarna wil ik dat ze me bedriegt."

Daarna werd het nog veel vulgairder met zijn seksuele fantasieën en expliciete taal. Er was zelfs een bericht waarin hij zei: "Is mijn lul racistisch? Dat is hij. Deze racistische lul van mij. Ik ga mijn racistische lul in elkaar slaan omdat hij f**ing racistisch is. Ik ga naar foto's van blanke vrouwen met zwarte billen staren en de shit uit mijn racistische lul slaan..."

Niet alleen dat, maar Pisciotta beweert ook dat hij masturbeerde tijdens telefoongesprekken met haar en vroeg of ze kon raden wat hij aan het doen was. Hij was ook geobsedeerd door de penismaat van haar vriendjes.

Naast de expliciete berichten en telefoontjes zou ze ook seksuele video's en foto's te hebben ontvangen waarin te zien was dat West seks had.

In oktober 2022 werd ze ontslagen, maar Kanye zou haar een ontslagvergoeding van $3 miljoen hebben aangeboden, die ze accepteerde. Ze beweert dat hij nooit heeft betaald. Nu klaagt ze hem aan voor contractbreuk, seksuele intimidatie, onrechtmatig ontslag en een vijandige werkomgeving.

Naast de beschuldigingen van Pisciotta heeft West ook te maken met meerdere rechtszaken tegen zijn school, de Donda Academy, die teruggaan tot april 2023. Verschillende leraren beweren dat de school meerdere gezondheids- en veiligheidsvoorschriften heeft overtreden waar West zijn ogen voor sluit.

Lady Gaga pakt meeste prijzen bij VMA's

Karen Luiken-08 september 2025 om 13:11

Lady Gaga was al de grootste kanshebber tijdens de uitreiking van de MTV Video Music Awards, en nu blijkt ze ook de grootste winnaar. De zangeres mocht maar liefst vier prijzen in ontvangst nemen.

De belangrijkste prijs is die van beste artiest, een categorie waarin Lady Gaga het opnam tegen Bad Bunny, Beyoncé, Kendrick Lamar, Morgan Wallen, Taylor Swift en The Weeknd. De drie andere gewonnen prijzen van Lady Gaga zijn die voor beste samenwerking (met Bruno Mars), beste directie (voor haar hit ‘Abracadabra’) en beste art directie (ook voor ‘Abracadabra’). Ze was in het totaal twaalf keer genomineerd.

Twee andere grote winnaars waren ROSÉ en Bruno Mars, die met hun liedje ‘APT’ de award voor nummer van het jaar in ontvangst mochten nemen. Maar ook Ariana Grande en Sabrina Carpenter deden het niet slecht; zij wonnen ieder drie prijzen. Ariana voor video van het jaar, beste pop en beste longform video. En Sabrina voor bete popartiest, beste album en beste visuele effecten.

Little Mix-ster Perrie Edwards zwanger

Karen Luiken-08 september 2025 om 05:00

Perrie Edwards is in verwachting van haar tweede kindje met haar verloofde Alex Oxlade-Chamberlain. Dat nieuws maakt de Little Mix-ster bekend via Instagram, slechts enkele weken nadat ze een verdrietig verhaal deelde over een miskraam die ze eerder had.

In een video is te zien hoe Perrie een wit shirt draagt met daarop de tekst ‘If he wanted to, he would’. Niet veel later draait ze zich om en zien we haar babybuik, plus nog de tekst: ‘And he did’. In het onderschrift schrijft ze vervolgens nog: “Raad eens schatjes...”

Het wordt het tweede kindje van Perrie en Alex. In 2021 verwelkomden ze hun zoontje Axel. En niet lang daarna werd ze opnieuw zwanger, maar onlangs vertelde ze dat ze toen na een zwangerschap van 24 weken een miskraam kreeg. “Het was de ergste dag uit mijn leven”, klonk het. “Ik weet nog dat ik huilde. Ik kon niet helder zien. Ik was helemaal overstuur. We verloren de baby met 24 weken zwangerschap.”

Ontdek meer