Rumour has it dat je Adele niet zomaar onderbreekt tijdens een optreden! Tijdens haar show in Las Vegas was de zangeres tussen de nummers door aan het praten, toen een schreeuw uit het publiek haar aandacht trok. Zonder aarzelen onderbrak Adele haar verhaal om te reageren.
Adele pakt fan aan tijdens concert in Vegas: "Ben je gek?"
"Wat zei je? Zei je net dat 'Pride stom is?'" vroeg ze van achter de piano. Terwijl het publiek haar toejuichte, ging ze verder: "Ben je serieus naar mijn show gekomen om te zeggen dat Pride stom is? Ben je niet goed wijs? Doe niet zo belachelijk." Ze voegde er fel aan toe: "Als je niets aardigs te zeggen hebt, hou dan gewoon je mond, oké?" Daarna ging de zangeres gewoon verder met het optreden.
In een andere video was te zien hoe Adele later in het concert het had over het begin van de Pride Month door het publiek warme woorden toe te spreken... met één uitzondering. "Happy pride", zei ze. "Maar niet voor jou", wees ze naar de persoon die geschreeuwd had.
Fans die bij het optreden waren, lieten later weten dat Adele zich vergist had. "Ik haat het om een man te verdedigen, maar de gast stond achter mij en hij zei 'werk is stom', niet 'Pride is stom'," schreef een fan op X. De fan deelde een video waarin je hoort dat de man inderdaad 'werk is stom' roept.
Concertgangers zouden inmiddels moeten weten dat je Adele beter niet onderbreekt, omdat ze niet aarzelt om haar mening te geven. In juli stopte ze een show om kritiek te leveren op fans die dingen naar het podium gooien. De maanden daarna onderbrak ze weer een optreden om een beveiliger terecht te wijzen die een jonge fan lastigviel die rechtstond en meezong. "Laat hem met rust," zei ze tegen de beveiligers.
Adele maakt ook tijd voor luchtigere opmerkingen, zoals haar mening over de Super Bowl en NFL-fans die problemen hebben met Taylor Swift vertellen dat ze "een leven moeten krijgen."
BTS-lid Jin heeft een solotour aangekondigd waarmee hij ook twee Europese steden bezoekt. België slaat hij helaas over, maar de zanger zal wel twee optredens geven bij onze noorderburen.
Kort na het aankondigen van zijn tweede soloalbum ‘Echo’ komt Jin nu met het nieuws dat hij komende zomer op wereldtournee gaat. Hij begint op 28 juni in Zuid-Korea en reist vervolgens in een paar weken tijd langs Japan, Californië, Texas, Florida en New Jersey. Op dinsdag 5 augustus arriveert hij in Europa en geeft hij twee concerten in Londen. Daarna vliegt hij door naar Amsterdam, waar hij op zaterdag 10 en zondag 11 augustus shows geeft in de Ziggo Dome.
De tour hoort bij het album ‘Echo’, dat op 16 mei wordt uitgebracht.
Ryan Gosling pakt hoofdrol in nieuwe 'Star Wars'-film
Ryan Gosling gaat de hoofdrol spelen in ‘Starfighter’, een gloednieuwe film in het ‘Star Wars’-universum. Het project moet in 2027 op het witte doek te zien zijn.
Het nieuws werd donderdag bekendgemaakt tijdens een ‘Star Wars’-evenement in Tokio, waar Ryan Gosling samen met regisseur Shawn Levy bij aanwezig was. Volgens laatstgenoemde wordt de film geen vervolg op de vorige ‘Star Wars’-film, maar juist een compleet nieuw avontuur. Het speelt zich vijf naar na ‘The Rise of Skywalker’ af en vindt plaats in een periode die nog niet eerder in de ‘Star Wars’-film is voorgekomen.
“Het is een geweldig verhaal”, zegt Ryan Gosling. “Met mooie en originele personages.” De film wordt eind mei 2027 in de bioscoop verwacht.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 19/04 Loren Gray
- 22/04 Jonatan Medart
- 24/04 Sam Fender
- 25/04 Ender Scholtens
- 27/04 Lizzo