De nieuwe relatie van Joe Jonas was van korte duur. Na zijn scheiding van Sophie Turner was hij even samen met Stormi Bree, maar People laat weten dat de twee alweer uit elkaar zijn.
De 34-jarige Joe en 33-jarige Stormi werden in januari voor het eerst aan elkaar gelinkt nadat ze samen werden gespot tijdens een reisje naar Aspen. In februari leken ze samen tijd door te brengen in Australië, waar Joe op dat moment was voor een tour met zijn broers. In maart werden ze weer gespot, kussend dit keer, maar dat was wel de laatste keer dat ze samen in het openbaar werden gezien. Inmiddels zou het over zijn tussen de twee; waarom is niet bekend.
De romance van Joe en Stormi kwam enkele maanden na het nieuws dat Joe na een huwelijk van vier jaar uit elkaar ging met Sophie Turner.
Adele gaat haar acteerdebuut maken. De zangeres heeft volgens Deadline een rol te pakken in de speelfilm ‘Cry to Heaven’.
De film is gebaseerd op een roman van Anne Rice uit 1982, waarvan het verhaal zich afspeelt in het 18-eeuwse Italië. Het gaat over twee mannen, een Venetiaanse edelman en een gecastreerde operazanger, wiens levens onverwachts met elkaar verweven raken.
Naast Adele spelen ook Nicholas Hoult, Aaron Taylor-Johnson, Ciarán Hinds, George MacKay, Mark Strong, Colin Firth, Paul Bettany, Owen Cooper, Daniel Quinn-Toye, Hunter Schafer, Josephine Thiesen, Thandiwe Newton, Theodore Pellerin, Daryl McCormack, Cassian Bilton, Hauk Hannenmann en Lux Pascal een rol in de film. Tom Ford gaat het project regisseren.
De pre-productie van ‘Cry to Heaven’ is al van start gegaan in Londen en Rome. De opnames starten naar verwachting in januari en de film verschijnt waarschijnlijk in het najaar van 2026 op het witte doek.
Jennifer Lawrence geeft toe: ze zit stiekem ruzie zoekt op TikTok
Jennifer Lawrence mag dan wereldberoemd zijn, maar blijkbaar heeft ze ook een kant die je eerder zou verwachten bij iemand die tot 3 uur ’s nachts op TikTok blijft hangen: ze rage-bait in de comments. En dat doet ze volledig undercover.
Tijdens een interview met co-ster Robert Pattinson voor hun nieuwe film ‘Die My Love’ biechtte ze op dat ze een geheim TikTok-account heeft. “Ik geraak in discussies op TikTok", bekende ze. “Ik ga in de comments in de clinch.” Pattinson moest lachen, maar J-Law meende het: “Eén meisje zei: ‘Hoe oud bén jij? Zoek een leven!’”
Volgens J-Law begon het allemaal met lichte popcultuur-ruzie over Real Housewives en de Kardashians, maar eens ze iets zei over de Britse royals was het hek van de dam. Blijkbaar wisten veel mensen niet dat Queen Elizabeth en Prince Philip familie waren. “Ik deelde gewoon feiten", zei ze. “Maar iedereen dacht dat ik hen aan het rage-baiten was.” Voor de duidelijkheid: de twee waren geen eerste neef/nicht, maar derde graad familie. Iets wat historisch gezien vaker voorkwam in royal kringen.
Ondertussen gaat haar carrière gewoon verder op volle kracht. Lawrence krijgt al lof én Oscarbuzz voor ‘Die My Love’, waar ze naast Pattinson speelt. Volgens haar is hij “nice, quirky en funny”, al plaagt ze hem graag omdat hij zijn tekst soms vergeet.
Terwijl wij discussiëren met randoms in de comments over wie de beste Kardashian-zus is, zit Jennifer Lawrence waarschijnlijk exact hetzelfde te doen. Misschien ben jij zelfs al eens met haar in discussie gegaan… je weet het niet.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 20/11 Joe Biden
- 21/11 Russo