'Moana 2' komt eraan, en er is een trailer gelost om ons al warm te maken voor het vervolg op de iconische animatiefilm. Eerst was het idee om het als serie op Disney+ te maken, maar nu krijgt het vervolg toch een echte bioscooprelease. Vanaf 27 november kun je de film op het grote doek zien.
In de trailer zie je een oudere Moana die herenigd wordt met Maui voor een missie om haar volk "over de hele oceaan" te verenigen. Dit vervolg speelt zich drie jaar na de originele film af en neemt je mee op een nieuwe reis met Moana, Maui en een gloednieuwe groep zeevaarders. "Nadat Moana onverwacht wordt opgeroepen door haar voorouders, moet ze naar de verre zeeën van Oceanië reizen en gevaarlijke, lang vergeten wateren trotseren voor een avontuur dat ze nog nooit eerder heeft meegemaakt", staat er te lezen in een beschrijving van Walt Disney Studios.
Dwayne Johnson gaf een voorproefje van de trailer op sociale media, met een poster waar Maui's haak en Moana's roeispaan in het zand samen het cijfer twee vormen. Op de achtergrond zie je Moana op een schelp blazen terwijl de zon ondergaat. "De oceaan roept haar terug," schreef Johnson.
Lewis Capaldi is weer helemaal terug van weggeweest. Na een lange pauze bracht de zanger afgelopen vrijdag een nieuwe single uit én verscheen hij weer op het podium tijdens het Britse festival Glastonbury. Maarrrr, daar blijft het niet bij, want op social media maakt hij nu bekend dat hij ook weer op tournee gaat!
“Het wordt tijd dat ik weer aan het werk ga. Ik hoop jullie daar te zien”, schrijft Lewis bij de aankondiging op Instagram. Zijn tournee begint op 7 september en duurt tot 29 september. In die paar weken tijd bezoekt hij tien verschillende plaatsen in Groot-Brittannië en Ierland.
Het nieuws volgt een paar dagen na de muzikale comeback van Lewis. Vrijdag dropte hij zijn nieuwe liedje ‘Survive’ en diezelfde dag verscheen hij ook op het podium bij Glastonbury. Dat was voor het eerst in een lange tijd, want de zanger was de afgelopen jaren veel met zijn gezondheid bezig. In 2023 kondigde hij een pauze aan omdat hij steeds meer Gilles de la Tourette-klachten kreeg, zowel fysiek als mentaal.
Freek Rikkerink van Suzan & Freek heeft via een uitgebreid bericht op Instagram van zich laten horen. De zanger, die een paar weken geleden te horen kreeg dat hij uitgezaaide longkanker blijkt te hebben, zegt dankbaar te zijn voor de steun van zijn fans.
Suzan & Freek stonden afgelopen weekend voor het eerst sinds de kankerdiagnose samen op het podium. Dat deden ze bij Concert at SEA, waar ze door een publiek van tienduizenden mensen werden toegejuicht. Ze kregen een minutenlange staande ovatie en iedereen zong uit volle borst mee met hun liedjes.
In zijn bericht schrijft Freek dat hij er nog steeds van moet bijkomen. “We hebben allebei nog nooit zoiets gevoeld, zo intens was het”, klinkt het. “4 weken geleden, op zondagochtend, 6 dagen na de diagnose, belde Suus ons management op. ‘Zeg alsjeblieft die festivals nog niet af, zet ze nog even een paar dagen on hold als dat nog kan.’ Ik was daar toen nog niet, ik zag het nog niet voor me dat ik deze teksten weer zou zingen, elk woord van onze nummers leek opeens een andere lading te hebben. Maar Suus wist dat ik dit na een paar dagen slaap juist wél zou willen. Omdat dit, samen met jullie, ons leven is en dit ons juist houvast geeft in een tijd waarin we zo zoekend zijn.”
Achteraf gezien is Freek blij met die beslissing, want het optreden van afgelopen weekend was er eentje dat hij nooit zal vergeten. “Het voelt voor ons alsof we sinds afgelopen vrijdag weer een stukje van onszelf terug hebben gekregen waarvan we dachten dat we het kwijt zouden zijn. We waren dit weekend gewoon weer even Suzan & Freek, die twee van die liedjes, en dat voelt zó fijn.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/07 Veerle Dejaeger
- 01/07 Nathan Bouts
- 02/07 DJ Manuals
- 02/07 Manuals
- 02/07 Margot Robbie