Lady Gaga reageert op geruchten opvolger 'Telephone' met Beyoncé

Chelsy Vanlerberghe-24 mei 2024 om 09:01

Er was heel wat speculatie bij fans van Lady Gaga en Beyoncé over een vervolg op 'Telephone' op Beyoncé's nieuwe album 'Cowboy Carter'. Hoewel dat niet is gebeurd, sluit Gaga een nieuwe samenwerking met Queen B niet uit.

In februari, toen Beyoncé tijdens de Super Bowl nieuwe muziek teasede, dachten fans dat haar nieuwe album een samenwerking met Lady Gaga zou bevatten. De promovideo's leken te passen bij de sfeer van de 'Telephone'-videoclip uit 2010. In een interview met ET vertelde Lady Gaga dat er nog niets concreets is, maar dat ze zeker de telephone zal opnemen als Beyoncé belt.

Ze is zelf druk in de weer. "Ik werk voortdurend aan mijn nieuwe muziek en ik leef en adem het", zei Gaga over haar langverwachte zevende studioalbum. "Ik kan niet wachten om het aan de fans te geven." Dus wanneer kunnen we het verwachten? Dat is nog onduidelijk. "Mijn fans haten het als ik 'binnenkort' zeg, maar: binnenkort."

Lea Michele leest hardop om hilarisch gerucht de kop in te drukken

Chelsy Vanlerberghe-09 mei 2025 om 11:41

Lea Michele is het beu. Al bijna tien jaar wordt er op het internet gespeculeerd dat de 'Glee'-ster niet kan lezen of schrijven. Een gerucht dat ooit begon als mopje, maar inmiddels is uitgegroeid tot een full-blown conspiracy waar het internet maar geen afscheid van wil nemen.

In de podcast 'Therapuss' vertelde Lea dat 'Glee'-bedenker Ryan Murphy haar had opgebeld om haar in te lichten over het gerucht. Dus besloot Lea aan de wereld te laten zien dat ze wél kan lezen. Ze griste de vragenkaartjes uit de handen van host Jake Shane. “Jonathan is er niet om dit voor mij te lezen!” grapte ze, verwijzend naar haar BFF en 'Glee'-collega Jonathan Groff.

Op het eerste gezicht: case closed. Maar wie de theory kent, weet dat het internet niet zomaar loslaat. Want waarom moest Glee-bedenker Ryan Murphy haar destijds bellen om te vragen of ze het gerucht al had gehoord? Fans vonden dat verdacht. “Hoezo moest iemand het haar vertellen? Had ze het zelf niet gelezen…?” En nu ze in de podcast zomaar kaartjes begint voor te lezen, klinkt er meteen achterdocht: “Wat als ze die tekst gewoon heeft ingestudeerd?”

Lea snapt ergens wel waar het vandaan komt.:“Soms vind ik het hilarisch dat mensen zich zo druk maken over mij. Maar andere dagen is het vooral frustrerend.” Zeker omdat het haar hele parcours onderuit lijkt te halen. “Ik ben een van de weinige vrouwen in mijn familie die toegelaten werd tot de universiteit. Mijn ouders verhuisden me van de Bronx naar New Jersey voor beter onderwijs. Dat iemand dat zomaar minimaliseert? Dat is gewoon triest."

Maar eerlijk? Hoe meer ze het probeert te weerleggen, hoe harder het internet twijfelt. De conspiracy leeft voort. Dus ja, Lea heeft gelezen. Maar heeft ze ook gelezen dat niemand gelooft dat ze gelezen heeft?

Lorde komt met nieuwe tour naar ons land

Karen Luiken-09 mei 2025 om 06:50

Lorde maakt een keiharde comeback. Haar muziekcarrière stond een paar jaar op een laag pitje, maar nu komt ze niet alleen terug met een nieuw album, maar ook met een nieuwe tour. En raad eens? Ze reist ook af naar België!

Op 27 juni lanceert Lorde haar nieuwe album ‘Virgin’, om vervolgens een paar weken later op tournee door Noord-Amerika en Europa te gaan. Ze begint op 17 september in Austin en staat vanaf november op de Europese podia.

Na eerst concerten te hebben gegeven in Luxemburg, Parijs, Manchester, Londen, Glasgow, Birmingham, Dublin en Amsterdam, is het op 27 november de beurt aan Brussel. Daar betreedt ze die dag het podium van Forest National.

Kaartjes voor de tour gaan op vrijdag 16 mei in de verkoop.

Ontdek meer