Komt er een reünie van 'Modern Family'?

Chelsy Vanlerberghe-24 mei 2024 om 08:35

Zit er een reünie van Modern Family aan te komen? Jesse Tyler Ferguson, die Mitchell Pritchett speelt in de sitcom, wakkert speculaties aan met een recente social media post. In de Instagramstory zie je de set van de show, met als opschrift: "dit zicht heb ik al een tijdje niet gezien!"

De show viert dit najaar zijn 15-jarig jubileum, een perfect moment voor een Pritchett-Dunphy familiereünie. Maar zijn er al plannen? TV Insider vroeg het aan Ed O'Neill, die de rol van Jay Pritchett vertolkt. "Ik hou niet van dat soort dingen," gaf de acteur toe. Maar hoewel hij niet zo happig is op het herhalen van oude rollen, sluit hij zich niet helemaal af voor het idee. "Ik sta er voor open," zegt hij. "Ik mag iedereen die erbij betrokken is, dus ik zou niet degene zijn die nee zegt als iedereen het wil."

De show, die in 2020 stopte na 11 seizoenen, volgt de Pritchett-Dunphy familie. Het verhaal draait om Jay Pritchett (O'Neill), zijn jongere vrouw Gloria (Sofia Vergara), hun kinderen en kleinkinderen.

Of er een reünie zit aan te komen, is dus nog even afwachten... maar Jesse Tyler Fergusons post lijkt veelbelovend. Daarnaast is de 'Modern Family'-truck ook nog gespot door fans... Spannend!

Netflix dropt docu over Astroworld-drama met Travis Scott

Karen Luiken-17 juni 2025 om 07:45

Het verschrikkelijke drama dat zich afspeelde tijdens het concert van Travis Scott op Astroworld Festival, wordt nu herbeleefd. De docu ‘Trainwreck: The Astroworld Tragedy’ is op Netflix verschenen.

De show, die op 5 november 2021 plaatsvond, had een geweldige avond voor festivalgangers moeten worden. Maar in plaats daarvan werd het optreden van Travis Scott een verschrikkelijk drama. Toen er een enorme drukte in de menigte ontstond, sloeg de sfeer compleet om, met meerdere doden en ernstige gewonden tot gevolg.

In ‘Trainwreck: The Astroworld Tragedy’ blikt Netflix terug terug op deze avond, verteld vanuit het perspectief van de overlevenden, ambulancepersoneel en beveiligingspersoneel, die live getuige waren van deze ramp.

De docu over het concert van Travis Scott is slechts één van de beschikbare ‘Trainwreck’-afleveringen. In andere episodes belicht Netflix andere tragedies, zoals die van Woodstock in 1999 of de controversiële opkomst en ondergang van Rob Ford, voormalig burgemeester van Toronto. Later verschijnen er ook nog andere afleveringen.

Animatiereeks over 'Doctor Who' in de maak

Karen Luiken-16 juni 2025 om 14:24

Het ‘Doctor Who’-universum krijgt er een nieuwe uitbreiding bij. BBC heeft aangekondigd dat er een geanimeerde versie van de reeks in de maak is.

De serie wordt gemaakt voor kleuters, en laat zien hoe Doctor Who door de tijd en ruimte reist terwijl hij samen met zijn vrienden allerlei mysteries en problemen oplost.

“Deze geliefde franchise vermaakt miljoenen mensen over de hele wereld, dus het is niet meer dan logisch dat ons jongere publiek de wonderen en magie van de Doctor in een gloednieuw format kan ervaren”, zegt Patricio Hidalgo van de BBC.

Het is nog niet bekend welk productiehuis bij de maak van de serie wordt betrokken.

Ontdek meer