Timothée Chalamet krijgt eerste wassen beeld

Chelsy Vanlerberghe-23 mei 2024 om 08:56

Goed nieuws voor fans die graag een foto willen met Timothée Chalamet: het kan! Je moet er enkel wel voor naar Londen... en oh ja, je zult het met een wassen beeld moeten doen. Maar wat voor een!

Timothée's allereerste wassen beeld is een bijna perfecte replica. Het beeld draagt de look van de acteur op de première van 'Dune: Part 1' in Londen in 2021. Toen droeg hij Alexander McQueen van top tot teen. Het modehuis doneerde het pak aan de attractie en Chalamet himself schonk zijn laarzen om het kunstwerk compleet te maken.

Selena Gomez en Benny Blanco droppen samen een album

Chelsy Vanlerberghe-18 februari 2025 om 15:33- Foto:

Petra Collins

Selena Gomez en benny blanco tillen hun relatie naar een nieuw niveau: de twee brengen samen een album uit. 'I Said I Love You First' verschijnt op 21 maart en belooft een emotioneel inkijkje in hun liefdesverhaal.

Als voorproefje dropten ze alvast de single 'Scared of Loving You', een gevoelige ballad die Selena samen met benny en FINNEAS schreef. Dit is haar eerste solonummer in een tijdje en fans kunnen zich dus verwachten aan een flinke dosis emotionele lyrics en herkenbare storytelling.

Volgens het koppel kwam het hele project heel organisch tot stand. Ze voelden zich zo comfortabel bij elkaar in de studio dat de muziek vanzelf vloeide. Het resultaat? Een album dat hun volledige liefdesverhaal vertelt: van het moment dat ze elkaar nog niet kenden, tot verliefd worden en dromen over de toekomst.

Voor wie het even kwijt was: Selena is naast zangeres ook actrice, producer én ondernemer. Ze werd onlangs genomineerd voor een BAFTA voor haar rol in 'Emilia Perez', een film van de iconische regisseur Jacques Audiard. Haar meest recente single, 'Calm Down' met Rema, brak wereldwijd records als de meest succesvolle Afrobeat-song ooit. benny blanco is dan weer een hitmaker pur sang, die samenwerkte met sterren als Ed Sheeran, SZA en Rihanna.

Of dit powerkoppel ook samen de hitlijsten gaat veroveren? We ontdekken het op 21 maart!

Documentaire over Liam Payne’s laatste uren binnenkort te zien op GoPlay

Chelsy Vanlerberghe-18 februari 2025 om 15:26

Op 7 maart dropt Play Crime de docu 'TMZ Investigates: Liam Payne: Who's to Blame?', een reconstructie van de laatste uren van voormalig One Direction-lid Liam Payne. De zanger overleed op 16 oktober na een fatale val van een hotelbalkon in Argentinië. Zijn plotse dood liet fans wereldwijd in shock achter.

De documentaire duikt diep in de gebeurtenissen die leidden tot die tragische nacht. Ooggetuigen, waaronder hotelgast Bret Watson, vertellen hoe Payne geïntoxiceerd naar zijn kamer werd geholpen door het hotelpersoneel. Niet veel later zag Watson hem van het balkon vallen. Ook een Argentijnse ober, die vlak voor Paynes dood cocaïne en whisky met hem gebruikte, doet zijn verhaal. Daarnaast komen hotelmedewerkers, vrienden en experten aan het woord over de impact van roem, mentale gezondheid en verslaving.

Benieuwd naar de volledige reconstructie? De documentaire is vanaf 7 maart te zien op Play Crime en GoPlay.

Ontdek meer