Nieuwe trailer 'Sweet Tooth' verschenen

Karen Luiken-22 mei 2024 om 11:26

Een releasedatum was er al, maar nu heeft Netflix nóg iets nieuws over het derde seizoen van ‘Sweet Tooth’ gedeeld. De laatste officiële trailer van de serie is verschenen!

‘Sweet Tooth’ gaat over Gus, die een hybride kind met dierlijk DNA is. Hij heeft trekken van een hert en een gewei op zijn hoofd. Gus is zijn hele leven in totale afzondering grootgebracht en wordt gedwongen een nieuw onderkomen te zoeken na de dood van zijn vader. Hij gaat op reis in de hoop bescherming te kunnen vinden. In het derde seizoen worden Gus en zijn vrienden Jepperd, Becky en Wendy opnieuw gevolgd terwijl ze Alaska proberen te bereiken om de moeder van Gus te vinden.

Naast de hoofdrolspelers Christian Convery, Nonso Anozie, Stefania LaVie Owen en Naledi Murray wordt in het nieuwe seizoen ook ‘Star Wars’-ster Kelly Marie Tran geïntroduceerd als het nieuwe personage Rosie.

Het derde seizoen, helaas ook het laatste seizoen, is vanaf 6 juni te zien op Netflix. De eerste twee seizoenen staan er al op.

Pommelien Thijs en Roxy Dekker op Werchter Boutique 2026

Chelsy Vanlerberghe-03 december 2025 om 15:38

Werchter Boutique pakt uit met twee nieuwe namen, en niet de minste. Pommelien Thijs en Roxy Dekker vervoegen op zaterdag 27 juni de line-up naast headliners Katy Perry en Pitbull. Een dagfestival met alleen maar popgiganten? Yes please.

Pommelien hoeft ondertussen geen introductie meer. Na ‘Per Ongeluk’, 12 MIA’s en een festivalzomer waarin ze zowat elke wei in België plat speelde, dropte ze dit najaar haar nieuwe album ‘Gedoe’. Ook Roxy Dekker is helemaal klaar om Werchter te claimen. D . Wie Roxy live al zag, weet: dit wordt dansen.

Tickets voor Werchter Boutique 2026 zijn nu te koop via ticketmaster.be. Een gewoon ticket kost 131 euro, de Golden Circle 184 euro. Omdat de overheid de btw op festivaltickets binnenkort mogelijk verdubbelt, kan de prijs later nog wijzigen. Wie safe wil spelen, koopt beter snel.

Emily in Paris trekt naar Italië: Netflix dropt trailer voor seizoen 5

Chelsy Vanlerberghe-03 december 2025 om 15:37

Emily is back, maar deze keer niet in Paris. Netflix heeft zonet de trailer gedropt voor het vijfde seizoen van 'Emily in Paris', en onze favoriete marketing queen blijkt nu gewoon door de straten van Rome te flaneren. Verwacht: pasteloutfits, chaos, romantiek én genoeg drama om je kotavond te vullen. Vanaf 18 december staat het seizoen volledig op Netflix.

Emily in… Roma?
In het nieuwe seizoen runt Emily Agence Grateau in Rome, waar ze zich laat meeslepen door la dolce vita en nieuwe (héle interessante) gezichten leert kennen. Maar het blijft Emily, dus uiteraard loopt er ook van alles mis. Een werkidee dat totaal ontspoort, een carrière die begint te wankelen en een liefdesleven dat weer in de blender lijkt te zitten.

Terwijl ze steun zoekt in haar vertrouwde Franse bubbel, duikt een groot geheim op dat één van haar belangrijkste relaties kan breken. Emily wordt gedwongen om het conflict recht in de ogen te kijken, maar ontdekt daardoor wel nieuwe vriendschappen, inzichten en misschien zelfs een nieuwe droom.

18 december. Netflix. Jij weet wat doen.

Ontdek meer