Pommelien Thijs komt met 'meer entertainment' naar AB

Chelsy Vanlerberghe-21 mei 2024 om 07:35

Wat willen wij? Entertainment! En wat is er beter dan entertainment? Meer entertainment! Pommelien Thijs komt in 2025 met haar 'MEER ENTERTAINMENT TOUR' naar de Ancienne Belgique. Dat doet ze op 29 en 30 april én 1 en 2 mei 2025.

Momenteel is Pommelien aan het touren met haar 'Entertainment Clubtour'. De tickets voor de 26 shows waren in no time uitverkocht. Maar om het met Pommeliens eigen woorden te zeggen: "Het beste moet nog komen!"

Het multitalent is een van de meest toonaangevende jonge artiesten van het moment. Ze schittert niet alleen in de serie 'Knokke Off', maar ook op het podium. Haar doorbraakalbum 'Per Ongeluk' uit 2023, met knallers als 'Erop of Eronder', 'Zilver' en 'Ongewoon', was een groot succes. Pommelien weet zware thema's en levensvragen op een toegankelijke manier te vertalen in liedjes vol levenslust en spitsvondige teksten. Het resultaat? Acht MIA’s in slechts twee jaar tijd.

Of ze nu acteert, ontwerpt of zingt, er is altijd een rode draad in Pommeliens werk. Ze bouwt een eigen muzikaal universum. Elk project zit vol easter eggs die verwijzen naar wat nog komt, waardoor fans steeds weer kunnen speculeren over het volgende hoofdstuk.

Tickets voor de concerten in Ancienne Belgique zijn beschikbaar vanaf vrijdag 24 mei om 10u via livenation.be en abconcerts.be en kosten €32,50 (inclusief servicekosten en mobiliteitsbijdrage).

Dit zijn de meest inspirerende influencers van België

Karen Luiken-07 november 2025 om 12:05

Van Steffi Mercie tot Average Rob. Maar liefst veertien Belgische gezichten zijn gisteren in het Grand Casino in Knokke-Heist in de prijzen gevallen tijdens de tweede editie van de uitreiking van de Bisou Awards.

De Bisou Awards zijn bedoeld voor de meest inspirerende influencers in België. Er waren prijzen in veertien categorieën, waarvan ‘influencer van het jaar’ misschien wel de grootste was. Die prijs ging naar Steffi Mercie.

Average Rob won in de categorie ‘Industry award’ en Charlotte Wilmssen in ‘Wellbeing and Self Care’. Stien Edlund ging ervandoor met de prijs uit de categorie ‘Fitness and Sports’, terwijl Maureen Naudts en Jordy Arthur dat deden in de categorieën ‘Beauty and Make-up’ en ‘Craft and Creativity’.

De overige prijzen waren voor Kamielus (Travel and Adventure), Elias Verwilt (Entertainment), An-Katrien Casselman (Family and Relationships), A Lotte Love (Education), Louise Goedefroy (Food and Tasting), The Green Monki (Social impact), Juliet Bonhomme (Nature and Sustainability) en monsieuretmonsieur (Fashion and Style).

Millie Bobby Brown en David Harbour weer samen na klachten over grensoverschrijdend gedrag

Chelsy Vanlerberghe-07 november 2025 om 09:24

Millie Bobby Brown (21) en David Harbour (50) stonden donderdag opvallend gemoedelijk naast elkaar op de première van het laatste seizoen van 'Stranger Thing's. En dat terwijl er vorige week nog berichten opdoken dat Millie een klacht had ingediend tegen Harbour wegens pesterijen en ongepast gedrag op de set.

Volgens The Daily Mail ging het om “pagina’s vol beschuldigingen”, waar maandenlang onderzoek naar werd gedaan. Over de resultaten daarvan is nog niets bekend. Toch leek er donderdag geen spanning meer te zien: Millie noemde de opnames “geweldig” en zei dat ze “veel geluk” had met haar cast.

De timing van hun publieke verzoening is opvallend, want Harbours privéleven ligt ook onder vuur. Zijn ex-vrouw, zangeres Lily Allen, bracht onlangs haar album 'West End Girl' uit, vol nummers over hun open huwelijk en vermeende ontrouw.

Geen van beide acteurs heeft gereageerd op de aantijgingen.

Ontdek meer