Joost Klein moet in juni voor Zweedse rechter verschijnen

Karen Luiken-18 mei 2024 om 09:32

Joost Klein moet over een paar weken naar Zweden om zich te melden bij de rechtbank in Malmö, de stad waar het songfestival dit jaar plaatsvond. Zijn advocaat meldt dat hij begin juni wordt opgeroepen voor het incident waardoor hij gediskwalificeerd werd voor de finale.

De advocaat is ervan overtuigd dat Joost niet zal worden vervolgd. De 26-jarige zanger zou de camera van een vrouw hebben weggeduwd, maar heeft haar volgens hem niet bedreigd. De Nederlandse omroep AVROTROS sprak wel van een ‘dreigende beweging’.

“Ik weet zeker dat als de politie goed onderzoek doet, hij niet zal worden vervolgd”, zegt de advocaat van de artiest. “Hij is volledig radeloos door alles wat er is gebeurd. En terecht, want het is volledig uit zijn verband gerukt. Natuurlijk is hij verdrietig dat hij daardoor niet mocht meedoen aan het songfestival.”

EOTB-ster Channah verwelkomt vierde kindje

Karen Luiken-11 november 2025 om 11:55

Channah Koerten is bevallen van haar vierde kindje. De realityster, vooral bekend van ‘Ex On The Beach’ en ‘Temptation Island’, maakt het nieuws via Instagram bekend.

‘Our baby has arrived’, schrijft Channah bij een foto van haar kersverse kindje, dat ze kreeg met haar partner Nordin Besling. Het is het tweede kindje voor het koppel samen; vorig jaar werden ze ouders van dochtertje Yume. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.

Het is nog niet bekend of de vierde spruit een jongetje of meisje is. Ook de naam is nog niet gedeeld.

Netflix-abonnement wordt duurder voor Belgische gebruikers

Karen Luiken-11 november 2025 om 11:48- Foto:

Mollie Sivaram on Unsplash

Gebruikers van Netflix gaan binnenkort meer betalen voor hun abonnement. De streamingsdienst heeft aangekondigd dat de maandelijkse kosten met één tot twee euro zullen stijgen, afhankelijk van welk lidmaatschap je hebt.

Netflix heeft drie verschillende abonnementen, waarvan de goedkoopste het basis abonnement is. Daarmee kun je op één scherm tegelijkertijd naar films en series kijken en je betaalde er eerst 9,99 euro voor. Nu gaat dat bedrag met één euro omhoog, dus 10,99 euro.

De andere twee abonnementsvormen, standard (twee schermen tegelijkertijd kijken) en premium (vier schermen tegelijkertijd kijken), gaan qua kosten allebei twee euro omhoog. Voor standard ga je 16,99 euro betalen en voor premium zelfs 21,99 euro.

Maak jij als ‘extra lid’ via iemand anders gebruik van Netflix? Ook dan zullen de prijzen stijgen. In plaats van 3,99 euro ga je nu 4,99 euro betalen per extra lid. Deze optie is alleen beschikbaar voor mensen met een standard- of premium-abonnement.

Het is al de tweede keer in een korte tijd dat Netflix de prijzen verhoogt. Vorig jaar in mei gebeurde dat namelijk ook al.

Ontdek meer