De eerste trailer voor de langverwachte verfilming van het populaire boek 'It Ends With Us' is eindelijk uit en hij stelt niet teleur. Voor de fans van het boek belooft de film een even aangrijpende ervaring te worden als het bronmateriaal zelf. De trailer geeft ons een eerste glimps in de emotionele reis die hoofdpersonage Lily Bloom doormaakt.
Blake Lively schittert in trailer voor 'It Ends With Us'
In deze verfilming van Colleen Hoover's bestseller uit 2016, kruipt Lively in de huid van Lily Bloom, een vrouw die haar eigen bedrijf begint in Boston. Tegenover haar staat Justin Baldoni, die niet alleen regisseert maar ook de rol van de charmante neurochirurg Ryle Kincaid vertolkt.
Na een toevallige ontmoeting met Ryle raakt Lily verwikkeld in een intense relatie. Maar al snel begint ze trekjes van Ryle te zien die haar herinneren aan haar traumatische jeugd en aan de relatie van haar ouders.
De hoofdrollen worden gespeeld door Blake Blake Lively, bekend van onder meer ‘Gossip Girl’. Zij zal de rol van Lily op zich nemen. Justin Baldoni, die je kent als Rafael uit Jane The Virgin, neemt de rol van haar love interest Ryle op zich. Acteur Brandon Sklenar speelt Atlas.
'Vampire Diaries'-actrice Nina Dobrev en vriend verbreken verloving
De trouwplannen van Nina Dobrev zijn van de baan. De ‘Vampire Diaries’-actrice en Shaun White hebben een punt achter hun verloving gezet. Dat meldt People.
Een bron zegt dat het een gezamenlijke beslissing was. “Het was geen makkelijke keuze, maar hij is met liefde en diep respect voor elkaar genomen.”
De 36-jarige actrice en 39-jarige snowboarder waren vijf jaar samen en sinds oktober verloofd.
‘Superman’ is nu een tijdje te zien in de bioscoop en terwijl fans met volle teugen genieten van die film, wordt er achter de schermen al gewerkt aan het vervolg. Regisseur James Gunn heeft verklapt dat de opnames van de tweede ‘Superman’ volgend jaar van start gaan. Dat meldt Variety.
Dat gebeurt, om maar iets concreter te zijn, ergens rond april 2026. “Het wordt een verhaal over Lex Luthor en Superman die tot op zekere hoogte moeten samenwerken tegen een veel, veel grotere dreiging”, vertelt de regisseur over het vervolg. “Het is ingewikkelder dan dat, maar dat is een groot deel ervan. Het is net zo goed een Lex-film als een Superman-film.”
De nieuwe film gaat ‘Man of Tomorrow’ heten. David Corenswet keert terug als Superman en Nicholas Hoult kruipt weer in de huid van Lex Luthor.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 12/09 Sydney Sweeney
- 13/09 Niall Horan
- 13/09 Niall Horan
- 13/09 Olga Leyers
- 14/09 Marie Verhulst