Amerikaanse popster Taylor Swift heeft een leger aan fans, die over heel de wereld reizen om 'The Eras Tour' live mee te maken. Tijdens haar recente show in Parijs werd een wel heel jonge Swiftie gespot: een baby, nog in luiers, die rustig op de grond in de pit lag. Dit opmerkelijke tafereel veroorzaakte flink wat ophef online.
Baby gespot op de grond bij concert Taylor Swift in Parijs
Op sociale media circuleert een foto waarop te zien is hoe de baby op de grond ligt, omringd door een aantal volwassenen. Vele Swifties reageren verontwaardigd en maken zich zorgen over de veiligheid van het jonge kindje. De 'pit', ofwel de staanplaatsen net voor het podium, is erg crowded en de muziek staat er zeer luid. Opvallend is dat La Défense, de concertlocatie, op haar website expliciet aangeeft dat het niet aan te raden is om kinderen jonger dan 4 jaar mee te nemen, voornamelijk vanwege het intense geluidsniveau.
Heuglijk nieuws voor Vanessa Hudgens en haar man Cole Tucker. De twee mogen hun familie binnenkort uitbreiden met een tweede kindje. Via Instagram maken ze het nieuws bekend.
“Ronde twee”, schrijft Vanessa bij een aantal foto’s van zichzelf en haar lover. Op de beelden is de babybuik van de ‘High School Musical’-actrice al goed te zien. Ze delen niet wanneer ze is uitgerekend en welk geslacht hun nog ongeboren kindje heeft.
Vanessa en Cole werden vorig jaar voor het eerst ouders. Het is tot op de dag van vandaag nog steeds niet bekend of ze toen een dochter of zoon kregen, en welke naam de kleine spruit heeft.
'Jane the Virgin'-actrice Gina Rodriguez opnieuw zwanger
Er is een nieuw, klein wondertje onderweg voor Gina Rodriguez en haar man Joe Locicero. De ‘Jane the Virgin’-actrice maakt via Instagram bekend dat ze zwanger is.
In een post met daarbij een foto van Gina’s babybuik laat het koppel weten dat ze een meisje krijgen. “Er komt een babymeisje aan”, zo klinkt het onderschrift. “We kunnen niet wachten tot je er bent.”
Het wordt het tweede kindje voor Gina en Joe, die in 2016 met elkaar gingen daten nadat ze elkaar op de set van ‘Jane the Virgin’ hadden ontmoet. Ze verloofden zich in 2018 en in 2019 gaven ze elkaar het jawoord. Twee jaar geleden werden ze voor het eerst ouders van zoontje Charlie.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/07 Flo Windey
- 14/07 Oliver Symons
- 15/07 Jade Anna
- 15/07 Kobe Peeters
- 16/07 Marthe De Pillecyn