Hazelight Studios, de ontwikkelaar achter de coöp-games Brothers en A Way Out, heeft eindelijk onthuld wat het volgende project van de studio word. De nieuwe game heet It Takes Two en werd door Hazelight-oprichter Josef Fares persoonlijk aangekondigd met een korte videoboodschap.
It Takes Two is net zoals de voorgaande spellen van de studio een coöperatieve game dat samenwerking tussen spelers aanmoedigt om het einddoel te behalen. Waar A Way Out nog een vrij realistisch verhaal vertelde over twee gedetineerden die uit een zwaar bewaakte gevangenis moesten ontsnappen, pakt It Takes Two het helemaal anders aan door het verhaal volledig in fantasie onder te dompelen.
De game draait namelijk om een meisje wiens ouders op het punt staan om te scheiden en door een magische toverspreuk in een stel levende poppen zijn veranderd die door de spelers worden bestuurd.
Bedenker Josef Fares omschrijft de game zelf als een gestoorde rollercoaster met een ongeziene mix tussen verhaal en coöperatieve gameplay die spelers compleet van hun sokken zal blazen.
It Takes Two moet uitkomen in 2021 voor de PlayStation 4, Xbox One en PC. De game wordt uitgegeven door Electronic Arts als onderdeel van het EA Originals-programma dat indiegames in de spotlight zet.