Zayn Malik zegt dat hij nog nooit verliefd was

Chelsy Vanlerberghe-13 mei 2024 om 08:25

Zayn Malik heeft in een interview met Zach Sang onthuld dat hij niet weet of hij al ooit verliefd is geweest, ondanks zijn lange relaties met supermodel Gigi Hadid en zangeres Perrie Edwards.

"Ik weet niet of ik op dit moment echt verliefd ben geweest," vertelde Zayn tijdens The Zach Sang Show. Hoewel hij verloofd was met Perrie Edwards van Little Mix en een driejarige dochter heeft met ex Gigi Hadid, twijfelt hij of hij ooit echte liefde heeft gevoeld.

De 'Pillowtalk'-zanger had het in het interview over zijn nieuwe album, 'Room Under The Stairs'. Zijn breuk met Gigi Hadid in oktober 2021 had een grote invloed op verschillende nummers.

"Het eerste nummer dat ik schreef was 'Alienated,' en dat was aan het einde van mijn relatie", legde hij uit. "Het beschrijft hoe ik me voelde toen mijn ex en ik uit elkaar gingen.

De twee hadden een knipperlichtrelatie van 2015 tot ze definitief uit elkaar gingen in 2021, na een ruzie tussen Zayn en Gigi's moeder, Yolanda. Het leek erop dat Zayn en Gigi het goed met elkaar konden vinden sinds hun breuk. Gigi vertelde eerder dit jaar aan de Sunday Times dat ze 'heel blij' was met hoe ze het ouderschap deelden. Daarom vinden fans de opmerkingen van Zayn verrassend.

EOTB-ster Imke Roose zwanger

Karen Luiken-06 november 2025 om 15:15

Gezinsuitbreiding voor Imke Roose. De realityster, bekend uit ‘Ex On The Beach: Double Dutch’, kondigt via Instagram aan dat zij en haar grote liefde Jermaine samen een kindje verwachten.

“We hebben een klein geheimpje bewaard”, schrijft Imke bij een fotoreeks op Instagram. Op de foto's is te zien hoe Imke met haar babybuikje poseert terwijl ze de hand van Jermaine vasthoudt. Op de laatste foto zien we een echo.

Wanneer het kleintje precies verwacht wordt, laat het koppel in het midden. Maar een romper die op één van de beelden te zien is, verraadt dat het ‘ergens in 2026’ zal gebeuren.

Imke en Jermaine zijn al een tijdje samen. Ze verloofden zich in juni vorig jaar en lieten niet veel later weten samen een huis te hebben gekocht.

Deze 'Bridgerton'-acteur is meest sexy man ter wereld

Karen Luiken-05 november 2025 om 06:57

Van alle mannen ter wereld kan er natuurlijk maar één het meest sexy zijn. En als het aan People ligt, dan is dat niemand minder dan Jonathan Bailey. De ‘Bridgerton’-acteur is uitgeroepen tot ‘sexiest man alive’.

Jonathan, die de eerste homoseksuele ‘sexiest man alive’ is, liet in de ‘Tonight Show’ weten blij te zijn met zijn winst. “Het is een enorme eer. Natuurlijk voel ik me enorm gevleid. En het is volkomen absurd”, zegt hij tegen het Amerikaanse tijdschrift People, dat al sinds 1985 elk jaar iemand verkiest tot meest sexy man ter wereld.

Jonathan treedt met zijn nieuwe titel in de voetsporen van John Krasinski, die vorig jaar werd uitgeroepen tot meest serxy man op aarde. Het jaar daarvoor ging die eer naar Patrick Dempsey en het jaar daarvoor naar Chris Evans. Andere winnaars van de afgelopen jaren zijn onder meer Channing Tatum, Chris Hemsworth, George Clooney, Idris Elba en Brad Pitt.

Ontdek meer