TAGMAG

Dit is de nieuwe single van K3 (mét de nieuwe stemmen!)

Dieter Blarinckx-17 oktober 2021 om 10:50

Wie gisteren keek naar de bootcamp van 'K2 Zoekt K3', zag hoe de 15 kandidaten plots het nieuwe nummer van K3 te horen kregen aan de ontbijttafel. Maar als klap op de vuurpijl werd hen ook gezegd dat ze op één weekend tijd de tekst, choreo én zang onder de knie moesten krijgen.

Het nummer 'Waterval' bleek voor sommigen toch moeilijker dan voor anderen. Vol enthousiasme, goede moed en ook wat stress, moesten alle kandidaten hun skills komen presenteren bij de vijfkoppige jury.

Check het resultaat van 'Waterval' hieronder:

SZA hoopt op samenwerking met Taylor Swift

Karen Luiken-22 maart 2025 om 08:32

Krijgen we binnenkort een gezamenlijk nummer van SZA en Taylor Swift? Het zou zomaar eens kunnen. SZA hoopt vurig op een samenwerking en het schijnt dat Taylor daar ook wel voor open zou staan.

“Ik wil graag met haar schrijven en dingen maken”, zei SZA in ‘The Jennifer Hudson Show’. “Ik hou van hoe zij verhalen vertelt.”

Blijkbaar hebben de twee zangeressen er al een gesprek over gevoerd, want volgens SZA staat Taylor ‘er open voor’. “Ik vind haar geweldig”, vervolgt ze. “Ze is echt een baas!”

Mochten de plannen er inderdaad komen, dan is het zeker niet de eerste keer dat SZA de handen ineen slaat met een andere superster. Eerder werkte ze al samen met namen als Kendrick Lamar, Justin Timberlake, Doja Cat en Travis Scott.

Deze bewoner haalt halve finale 'Big Brother' nét niet

Karen Luiken-22 maart 2025 om 08:07

Het is natuurlijk altijd jammer als je een wedstrijd moet verlaten, maar als dat nét voor de eindstreep gebeurt, is het extra pijnlijk. Die pech ging gisterenavond naar David, die helaas de minste stemmers van de ‘Big Brother’-kijkers kreeg en daarom naar huis werd gestuurd.

Van de zes deelnemers die nog over waren, werden er deze week maar liefst vijf genomineerd. Naast David waren dat Jolien, Jane, Mattheüs en Sharice. Jolien en Sharice hoorden als eerste dat ze door waren naar de halve finale, daarna kreeg Mattheüs diezelfde boodschap. Jane en David bleven nog over, waarvan David de minste stemmen kreeg.

“Big Brother was mooi, maar ik besef nu pas hoe hard ik mijn vrouw nodig heb”, zegt de afvaller in zijn laatste gesprek met de huismeester. "Ik was al blij geweest als ik twee weken in dit huis had mogen blijven. Dat is wel iets uitgelopen, waar ik heel blij om ben."

Ontdek meer