'The Boys' zijn terug in officiële trailer van vierde seizoen

Karen Luiken-05 mei 2024 om 07:27

‘The Boys’ are back! Prime Video heeft dit weekend de officiële trailer gedeeld van de populaire serie, waarvan het vierde seizoen vanaf donderdag 13 juni te zien zal zijn.

In het nieuwe seizoen staat de wereld aan de rand van de afgrond. Victoria Neuman is dichterbij dan ooit om de Oval Office te betreden terwijl Homelander zijn krachten misbruikt. Butcher heeft nog maar een paar maanden te leven, is ondertussen Becca's zoon kwijt en is niet meer de leider van The Boys. De rest van het team is klaar met zijn leugens. Nu de spanningen hoger dan ooit zijn opgelopen, moet het team een weg vinden om samen te werken en de wereld te redden voordat het te laat is.

De hoofdrollen in ‘The Boys’ worden gespeeld door Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Colby Minifie, Claudia Doumit en Cameron Crovetti. Seizoen vier verwelkomt verder ook Susan Heyward, Valorie Curry en Jeffrey Dean Morgan.

De eerste drie afleveringen van het vierde seizoen zijn vanaf donderdag 13 juni te zien. Daarna volgt er iedere week een nieuwe aflevering, eindigend met de seizoensfinale op donderdag 18 juli.

Lewis Capaldi verrast fans met nieuwe muziek

Karen Luiken-27 juni 2025 om 08:35- Foto:

© Joel Hoylaerts

Na een lange afwezigheid is Lewis Capaldi weer terug. De zanger, die een pauze nam om zich op zijn gezondheid te focussen, heeft vandaag een nieuw liedje uitgebracht.

Lewis kondigde in 2023 aan dat hij er even tussenuit ging omdat het niet goed ging met zijn gezondheid. Hij heeft Gilles de la Tourette en de klachten daarvan werden steeds erger. Ook kampte hij met mentale klachten.

De rust lijkt te hebben geholpen, want Lewis is back on track en heeft zelfs al nieuwe muziek uitgebracht. Vandaag verscheen het nummer ‘Survive’, de opvolger van het liedje ‘Strangers’, dat anderhalf jaar geleden verscheen.

Het lijkt erop dat de muzikale comeback hier niet bij blijft. Volgens geruchten zal Lewis dit jaar op het Britse muziekfestival Glastonbury staan.

Disney geeft groen licht voor 'Lilo & Stitch 2' na overdonderend succes van remake

Nico De Greef-26 juni 2025 om 19:25

Goed nieuws voor fans van Lilo & Stitch: na het overdonderende success van de live-action remake (die je nog steeds in de bioscoop kan gaan bewonderen!) heeft Disney vandaag onverwachts aangekondigd dat er al wordt gewerkt aan een vervolgfilm.

Disney deelde dat heuglijke nieuws op 26 juni, ook wel bekend als '626 Day', een verwijzing naar het genetische experiment Stitch. In een kort filmpje dat op sociale media werd gedeeld, is te zien hoe de chaotische Stitch in zijn roze strandbuggy roekeloos rondrijd op het terrein van Disney's meest bekend opnamestudio in Californië. De slipsporen die hij achterlaat onthullen dat 'Lilo & Stitch 2' officieel in aantocht is.

Erg leuk nieuws dus voor Lilo & Stitch-fans, maar ook niet echt verbazingwekkend. De remake, waarvan het totale kostenplaatje om en bij de 100 miljoen dollar bedroeg, heeft op moment van schrijven al maar liefst meer dan 900 miljoen dollar (oftewel: 780 miljoen euro) opgebracht aan de wereldwijde box office. Met andere woorden: de film is een groot succes!

Waar het verhaal van de sequel om zal draaien blijft momenteel nog een groot vraagteken. Al zijn er wel een aantal opties mogelijk. De originele animatiefilm uit 2002 kreeg namelijk maar liefst 3 vervolgen: in 2003 bracht Disney Stitch! The Movie uit, gevolgd door Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch in 2005 en Leroy & Stitch in 2006. Ook een televisieserie werd uitgebracht waarin de overige 625 neefjes en nichtjes van Stitch, waaronder het fan-favoriete experiment bekend als Angel, de hoofdrol spelen.

Ontdek meer