Viktor Verhulst start eigen YouTube-kanaal

Karen Luiken-03 mei 2024 om 06:40

De realityshow van de familie Verhulst is niet het enige inkijkje dat we van het leven van Viktor krijgen. De zoon des huizes start zijn eigen YouTube-kanaal.

Viktor wil vooropstellen dat het geen vlog wordt. De presentator wordt door een cameraman gefilmd en laat zijn fans achter de schermen meekijken bij de dingen die hij doet. Hij laat zijn helikopterlessen zien, geeft een rondleiding door zijn nieuwe kantoor in Antwerpen en deelt behind de scenes-beelden van zijn dj-carrière.

Het streven van Viktor is, zo vertelt hij in de podcast ‘Achter De Schermen’, om de eerste video aanstaande óf volgende week zondag te droppen. Hij weet nog niet of hij vervolgens consequent iedere zondag een nieuwe aflevering zal lanceren. “Ik ga een profiel aanmaken en video’s plaatsen, maar er is geen plan. Ik zie wel wat er komt.”

Jordy boos na beslissing over genomineerden 'Big Brother'

Karen Luiken-15 januari 2025 om 16:26

De mededeling dat er nieuwe bewoners op de nominatielijst zijn gezet, valt niet bij iedereen in goede aarde. Jordy is het hier totaal niet mee eens en laat dat duidelijk blijken in onderstaande sneak preview. "De woede zit me tot hier."

Paris Hilton haalt in drie dagen $800,000 op voor hulp bosbranden LA

Chelsy Vanlerberghe-15 januari 2025 om 14:22

Paris Hilton heeft met haar organisatie 11:11 Media Impact in slechts 72 uur een indrukwekkend bedrag van 800.000 dollar ingezameld om slachtoffers van de bosbranden in Los Angeles te ondersteunen. Dat meldt Deadline.

Via Instagram Stories deelde Paris haar motivatie achter de actie. "Financiële hulp geeft mensen waardigheid en keuzevrijheid. Families weten zelf het beste wat ze nu nodig hebben, of dat nu kleding, onderdak of medicijnen zijn. Samen zorgen we ervoor dat ze op hun eigen manier weer kunnen opbouwen."

Een deel van het ingezamelde bedrag, 150.000 dollar, is al toegewezen aan het Wildfire Relief Fund. Dit fonds biedt directe hulp aan gezinnen in Altadena die door de branden hun huis zijn kwijtgeraakt.

De bosbranden in Los Angeles hebben ook Paris persoonlijk geraakt. Een huis dat ze deelde met haar partner Carter Reum in Malibu ging volledig in vlammen op. Ze omschreef het verlies als "hartverscheurend".

Ontdek meer