Ed Sheeran brengt binnenkort een (soort van) nieuw album uit. De plaat ‘x’ bestaat tien jaar en om dat te vieren, lanceert de zanger op 21 juni een nieuwe versie van de plaat.
Het gaat om een uitgebreide variant van ‘x’ met de twaalf originele nummers plus negen bonustracks, waarvan geen enkele ooit eerder op vinyl verkrijgbaar is geweest.
De plaat ‘x’ is het tweede studioalbum van Ed en werd gemaakt tussen 2011 en 2014. Er staan liedjes op als ‘Thinking Out Loud’, ‘Sing’ en ‘Photograph’.
“Van het spelen in pubs en clubs, verliefd worden en reizen over de hele wereld tot het samenwerken met enkele van de beste producers in de wereld: het was een rollercoaster”, zegt Ed in een video over het maken de plaat. “Het is geweldig om al die herinneringen nu opnieuw te mogen beleven.”
Zien: nieuwe beelden van animatiefilm 'In Your Dreams'
Terwijl jij van het aanbod geniet dat momenteel op Netflix te vinden is, werkt de streamingsdienst achter de schermen alweer aan nieuw kijkvoer. Een van de projecten die we kunnen verwachten is ‘In Your Dreams’, een gloednieuwe animatiefilm die ongetwijfeld op je watch-list moet komen te staan.
Het verhaal gaat over Stevie en haar broer Elliot, die een reis maken in een absurde wereld van hun eigen fantasie, in de hoop hun gezin weer perfect te kunnen maken. Een droom die zomaar eens werkelijkheid zou kunnen worden als de twee het voor elkaar krijgen om een sarcastische knuffelgiraffe, zombie-ontbijt en de koningin der nachtmerries te trotseren.
‘In Your Dreams’ is vanaf 14 november te zien bij Netflix. De cast bestaat uit Jolie Hoang-Rappaport, Elias Janssen, Craig Robinson, Simu Liu en Cristin Milioti.
Fans van ‘Too Hot To Handle’ hoeven zich nooit lang te vervelen. Seizoenen van de realityshow volgen zich in rap tempo op en ook nu is er weer een nieuw deel verschelen. Dit keer in het Spaans.
In ‘Too Hot To Handle Spain’ verwacht een groep flirterige Spaanse vrijgezellen een vakantie vol zon, feestjes en spannende dates. Maar dat plan valt compleet in duigen als ze horen dat ze geen intimiteit met elkaar mogen hebben, hoe intens de connectie ook is. Bij elke vorm van aanraking – of dat nu zoenen of meer is – volgt een boete. En hoe meer boetes, hoe kleiner de prijzenpot van 100.000 euro wordt.
Het Spaanse seizoen van de show bestaat uit acht afleveringen, die allemaal tegelijk op Netflix zijn gezet. Het bingen kan dus beginnen, veel plezier!
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/06 Koen van Heest
- 15/06 Courteney Cox
- 15/06 Liandra Sadzo
- 17/06 Joni Smets
- 17/06 Kendrick Lamar