Niet één, niet twee, niet drie maar vier nieuwe gezichten doen vanaf 6 juni hun intrede in het derde seizoen van ‘Onder Vuur’. In een gloednieuwe trailer laat Streamz alvast een eerste voorproefje zien.
Het nieuwe seizoen van 'Onder Vuur' start ongeveer een jaar na het vorige. Post Oosteroever is samengesmolten met Post Noordhoek en krijgt hierdoor eindelijk de broodnodige versterking van vier nieuwe, jonge krachten: alleenstaande moeder Cassia, strikte adjudant Pieter, topchauffeur Nouri en tattoo-artieste Jade.
De nieuwe lichting zorgt voor een verfrissend tintje, maar tegelijkertijd ook voor frictie met de oude garde. Extra kopzorgen dus voor luitenant Dominique, die van de twee ploegen een 'nieuw samengesteld gezin' moet maken.
En wanneer Orlando onverwachts terugkeert uit Zweden en Tom ontspoort, komen de onderlingen spanningen en persoonlijke relaties nog meer onder druk te staan. Maar het wordt Post Oosteroever pas echt heet onder de voeten wanneer een gevaarlijke interventie misloopt en een jongeman dood wordt teruggevonden.
Naast Louis Talpe en Lien De Graeve zien we ook dit seizoen Lynn Van Royen, Sam Louwyck, Aimé Claeys, Ilse De Koe, Ann Tuts, Wouter Bruneel, Kasper Vandenberghe, Wim Willaert en Joke Devynck terug. De nieuwe personages worden gespeeld door Vincent Van Sande, Ellen Sterckx, Anushka Melkonian en L'Hamiti Izzy Ismael.
Het derde seizoen van 'Onder Vuur' gaat op 6 juni van start op Streamz met twee afleveringen. Daarna is er elke donderdag een nieuwe aflevering te zien.
Vanaf deze datum kijk je naar 'Bridgerton' seizoen 4
Fans van ‘Bridgerton’, het is weer zover: Netflix heeft eindelijk de releasedatum van seizoen 4 gedropt! De nieuwe afleveringen verschijnen in twee delen: deel 1 op 29 januari 2026 en deel 2 op 26 februari 2026.
Dit seizoen draait helemaal rond Benedict Bridgerton (Luke Thompson), de charmante en vrije geest van de familie. Terwijl zijn broers hun happily ever after al gevonden hebben, geniet hij nog volop van zijn vrijheid. Tot hij op een gemaskerd bal een mysterieuze vrouw in zilver ontmoet, die zijn wereld helemaal door elkaar schudt.
Taylor Swift brengt 6-delige docu én concertfilm naar Disney+
Taylor Swift-fans, noteer 12 december in je agenda. De popster komt dan terug naar Disney+ met twee gloednieuwe projecten rond haar iconische Eras Tour: een zesdelige docuserie 'The End of an Era' en de concertfilm 'The Final Show'.
in 'The End of an Era' krijg je een unieke blik achter de schermen van de meest succesvolle tour ooit. De docuserie toont niet alleen hoe de show tot stand kwam, maar ook hoe Taylor, haar team en famous friends als Gracie Abrams, Sabrina Carpenter en Ed Sheeran het hele spektakel beleefden.
Daarnaast verschijnt op dezelfde dag 'The Eras Tour | The Final Show': het volledige concert van haar laatste show in Vancouver, inclusief nummers van 'The Tortured Poets Department', die pas later aan de tour werden toegevoegd.
De Eras Tour liep van maart 2023 tot december 2024 en verbrak zowat elk record: 149 shows, vijf continenten en meer dan 2 miljard dollar aan ticketverkoop. De tourfilm die in 2023 in de cinema verscheen, werd al de best verdienende concertfilm ooit, maar dit keer krijg je écht alles: de finale, de emoties, en het ultieme afscheid van een tijdperk.
Vanaf 12 december exclusief te streamen op Disney+. In de tussentijd kan je alvast luisteren naar haar nieuwste album 'The Life of a Showgirl', dat vorige week uitkwam en nu al alle streamingrecords breekt.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 13/10 Caleb McLaughlin
- 14/10 Usher
- 15/10 Ilias El Kostit
- 15/10 Ncuti Gatwa
- 17/10 Jaël Ost