Goed en slecht nieuws voor fans van Billie Eilish. Het goede nieuws is dat de zangeres een nieuwe wereldtournee heeft aangekondigd. Het slechte nieuws is dat ze België helaas overslaat.
Volgende maand brengt Billie haar derde album ‘Hit Me Hard and Soft’ uit en om die plaat te promoten, gaat ze vanaf september op wereldtournee. Ze begint in Quebec en vliegt vervolgens door naar allerlei steden in Noord-Amerika en Australië, om vervolgens in april in Europa te arriveren. Daar bezoekt ze de steden Stockholm, Oslo, Kopenhagen, Hannover, Amsterdam, Berlijn, Keulen, Praag, Krakau, Wenen, Bologna, Parijs en Barcelona. De reis gaat in juli verder in het Verenigd Koninkrijk en Ierland.
België komt helaas niet aan de beurt, maar gelukkig geeft Billie wel drie (!) concerten in Amsterdam waar Belgische fans naartoe zouden kunnen. De data staan gepland voor 4, 5 en 7 mei 2025. Kaartjes hiervoor gaan vanaf vrijdag in de verkoop.
Verveel je je? Heb je tijd over in je vakantie? Of ben je gewoon op zoek naar iets nieuws om naar te kijken? We've got you covered. Of eigenlijk: Streamz has got you covered. De streamingsdienst heeft de gloednieuwe Vlaamse reeks 'Oh, Otto' online geslingerd.
‘Oh, Otto’ gaat over de 26-jarige Otto die het leven prima voor elkaar lijkt te hebben. Of dat denkt hij toch. Want wanneer zijn eerste lief Boris hem dumpt en zijn beste vriendin Lente hun geliefde Brussel verlaat, blijft hij achter vol twijfels en vragen. Hij besluit zijn hart te vullen met vluchtige liefde en gaat op zoek naar zijn plaats binnen de bruisende, Brusselse queer scene. Met zijn online alter ego in zijn broekzak duikt hij in een wereld vol nachtelijke escapades, gaybars en zelfontdekking.
De cast bestaat uit onder anderen Jonathan Michiels (‘Hawa & Adam’), Jennifer Heylen (‘Northern Lights’), Gijs De Corte (‘Assisen’), Flor Van Severen (‘Single Bells’) en Emilie De Roo (‘Nonkels’). Maar er zullen ook nog enkele andere bekende gezichten opduiken in de reeks, waaronder Thomas Mustin als gastacteur.
Ziek of niet ziek, Suzan & Freek zijn er dit jaar gewoon bij voor het nieuwe seizoen van ‘The Voice of Holland’. In een bericht op social media laat het duo weten dat ze dit najaar zoals gepland plaats zullen nemen in de befaamde rode stoelen van het programma.
Vanwege het schokkende bericht over Freek, die ongeneeslijke en uitgezaaide longkanker blijkt te hebben, was het even de vraag of hij en Suzan nog wel mee zouden doen als coach aan ‘The Voice of Holland’. Maar nu blijkt dus van wel.
“Onder het motto ‘doen waar je blij van wordt’ is dit iets waar we al maanden naar uitkijken”, zo klinkt het. “De chemie met de rest van de club voelt zo enorm goed en echt, en we hebben er zó veel zin in. Van de programmamakers en de zender hebben we de afgelopen tijd volledig de ruimte gekregen om hierin voor ons de juiste afweging te maken, waarvoor dank. We willen dit geweldige avontuur absoluut niet missen en kijken nu al enorm uit naar de talenten die we bij de opnames van dit najaar mogen gaan verwelkomen!”
Behalve Suzan & Freek zijn ook Ilse de Lange, Willie Wartaal en Dinand Woesthoff als coach bij ‘The Voice of Holland’ betrokken.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 08/07 Jaden Smith
- 10/07 Harper Beckham
- 10/07 Perrie Edwards
- 14/07 Oliver Symons
- 14/07 Flo Windey