De langverwachte vierde ‘Bridget Jones’-film ‘Mad About the Boy’ zal voor zowel een lach als traan op je gezicht zorgen. Dat verklapt Hugh Grant, die voor het project terugkeert voor zijn vertrouwde rol als Daniel Cleaver.
Hugh Grant deelt details over vierde 'Bridget Jones'-film
De film is gebaseerd op de gelijknamige roman van de Engelse auteur Helen Fielding. Renée Zellweger speelt zoals gewoonlijk de hoofdrol. “Het wordt zowel ontroerend als grappig”, zegt Hugh Grant. “Het verhaal is deels gebaseerd op de ervaringen van Helen Fielding toen ze twee kinderen alleen opvoedde nadat haar man stierf. Bridget voedt in de film twee kinderen op terwijl ze zich afvraagt of ze ooit weer moet gaan daten. Het is een heel goed script.”
‘Bridget Jones: Mad About the Boy’ verschijnt op 14 februari 2025 in de bioscoop. Naast Renée Zellweger en Hugh Grant speelt ook Emma Thompson een hoofdrol. Andere rollen zijn weggelegd voor de nieuwe castleden Chiwetel Ejiofor en Leo Woodall.
'Vampire Diaries'-actrice Kat Graham verwacht eerste kindje
Kat Graham, aka Bonnie Bennett voor iedereen die The Vampire Diaries religieus heeft gebinged, heeft groot niews gedeeld: ze is in verwachting van haar eerste kindje. De 36-jarige actrice dropte het nieuws op Instagram met een reeks zachte, dromerige foto’s, haar babybuik front and center.
“We’re having a baby!!!” schreef ze bij de post. Haar man Bryant Wood reageerde meteen: “We are ready!”
De aankondiging komt een paar weken nadat Kat en Bryant hun tweede huwelijksceremonie vierden. Het koppel trouwde oorspronkelijk al in 2023 tijdens een mini-ceremonie in Los Angeles, maar gaf elkaar dit najaar opnieuw het jawoord met familie en vrienden erbij. De twee kennen elkaar al jaren en waren eerst beste vrienden voor ze een koppel werden. Een naam of due date heeft het koppel nog niet gedeeld.
Witte Huis sneert terug na kritiek Sabrina Carpenter op ICE-video
Sabrina Carpenter is boos op het Witte Huis omdat haar hit 'Juno' gebruikt werd in een video met harde beelden van ICE-invallen. In de clip, gedeeld via het officiële X-account van het Witte Huis, worden mensen gearresteerd en tegen de grond gewerkt terwijl haar song op de achtergrond speelt. Carpenter reageerde fel en noemde de video 'evil and disgusting'. Ze wil niet dat haar muziek wordt gebruikt om volgens haar een onmenselijke migratieagenda te verkopen.
Een woordvoerder van de regering-Trump haalde daarop uit in een statement, met een verwijzing naar haar album 'Short n’ Sweet' en lyrics uit 'Manchild', en stelde dat ze zich niet zullen verontschuldigen voor het uitzetten van 'gevaarlijke criminelen' en dat iedereen die zulke mensen 'verdedigt' volgens hen 'stupid or slow' moet zijn.
Daarmee sluit Carpenter zich aan bij een groeiende lijst artiesten die zich verzetten tegen het ongeautoriseerde gebruik van hun muziek in pro-Trump video’s.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 03/12 Angèle
- 04/12 DJ Faisal Chatar
- 05/12 Conan Gray
- 07/12 Nina Black
- 08/12 Céline Dept