TAGMAG

Tom Holland en Zendaya praten over trouwen

Karen Luiken-27 april 2024 om 07:48

De kans bestaat dat Tom Holland en Zendaya in de toekomst samen voor het altaar zullen staan. Een bron vertelt aan People dat de twee praten over trouwplannen.

“Er is gesproken over een huwelijk, dat is de realiteit”, aldus de insider. De vraag is alleen dat áls de twee zich verloven en bezig zijn met trouwplannen, of ze dat aan hun fans laten weten. Het koppel houdt hun relatie namelijk graag buiten de spotlights.

“Ze zijn niet het soort sterren dat hun leven voor een groot deel op social media deelt”, vervolgt de bron. “Ze zijn allebei heel erg gesteld op hun privacy.”

Geweldig nieuws over tweede 'Superman'-film

Karen Luiken-11 september 2025 om 14:26

‘Superman’ is nu een tijdje te zien in de bioscoop en terwijl fans met volle teugen genieten van die film, wordt er achter de schermen al gewerkt aan het vervolg. Regisseur James Gunn heeft verklapt dat de opnames van de tweede ‘Superman’ volgend jaar van start gaan. Dat meldt Variety.

Dat gebeurt, om maar iets concreter te zijn, ergens rond april 2026. “Het wordt een verhaal over Lex Luthor en Superman die tot op zekere hoogte moeten samenwerken tegen een veel, veel grotere dreiging”, vertelt de regisseur over het vervolg. “Het is ingewikkelder dan dat, maar dat is een groot deel ervan. Het is net zo goed een Lex-film als een Superman-film.”

De nieuwe film gaat ‘Man of Tomorrow’ heten. David Corenswet keert terug als Superman en Nicholas Hoult kruipt weer in de huid van Lex Luthor.

Derde 'Jumanji'-film bevestigd door hoofdrolspeler

Karen Luiken-10 september 2025 om 05:25

Het nieuws waarvan we natuurlijk allang wisten dat het er zou komen, is nu dan ook echt hier. Hoofdrolspeler Dwayne Johnson heeft bevestigd dat er een derde ‘Jumanji’-film in de maak is.

De opnames van het langverwachte derde deel gaan in november van start, zo heeft Dwayne Johnson, die een van de hoofdrollen speelt in de films, volgens Collider laten weten tijdens een talkshow op het Festival van Toronto. De lancering staat gepland voor december 2026.

De allereerste ‘Jumanji’-film komt alweer uit 1995 en had Robin Williams in de hoofdrol. Dwayne Johnson kreeg pas een rol in de remake van 2017, waar hij samen met Kevin Hart en Jack Black in speelde. In 2019 volgde er een sequel en volgend jaar komt er dus weer een vervolg. Er is nog niks bekend over het plot van die film.

Ontdek meer