Het geduld van fans van ‘It Ends With Us’ wordt flink op de proef gesteld. De release van de langverwachte boekfilm is voor de tweede keer verplaatst.
Volgens de allereerste plannen zou ‘It Ends With Us’ in februari op het witte doek verschijnen. Begin dit jaar bleek dat niet realistisch, waardoor de premièredatum naar 21 juni werd verplaatst. Maar helaas: ook dat feestje gaat niet meer door. Volgens Deadline staat de release nu gepland op 9 augustus omdat dat 'beter in de planning zou passen'.
‘It Ends With Us’ gaat over Lily, een afgestudeerde vrouw die een man genaamd Ryle ontmoet. Ze wordt verliefd, maar haar romance komt al snel in gevaar als iemand uit Lily’s verleden plots op het toneel verschijnt.
De hoofdrollen worden gespeeld door Blake Blake Lively, bekend van onder meer ‘Gossip Girl’, die in de huid van Lily speelt, en door Justin Baldoni, die de verantwoordelijkheid voor het personage Ryle op zich neemt. Acteur Brandon Sklenar speelt Atlas.
Scarlett Johansson had zenuwen om naam van zoontje te delen
Scarlett Johansson heeft toegegeven dat ze behoorlijk nerveus was om de naam van haar zoontje wereldkundig te maken. In Jenna and Friends vertelde de actrice dat ze vreesde voor die ene blik die iedereen herkent: een lichte wenkbrauwlift en een voorzichtig “Da’s… speciaal.”
Scarlett en haar man Colin Jost (Saturday Night Live) noemden hun zoon Cosmo toen hij in 2021 geboren werd. Haar eigen moeder was meteen fan, want ze had vroeger zelfs een crush op een jongen met dezelfde naam. Maar aan schoonfamiliezijde liep het iets minder vlot. Scarletts schoonmoeder stelde prompt een alternatief voor: Cosimo, “een naam die je wél overal hoort.” Het koppel hield het gewoon bij Cosmo.
Johansson en Jost trouwden in 2020. Naast Cosmo heeft de actrice ook een dochter, Rose, uit een eerder huwelijk. Zelfs bij celebs blijkt: over babynamen heeft iedereen een mening.
Katy Perry maakt relatie met Justin Trudeau Instagram-official
It's official: Katy Perry en Justin Trudeau zijn een koppel. De zangeres dropte een reeks foto’s van hun trip naar Tokio, inclusief een cozy selfie, en daarmee is de relatie met de voormalige Canadese premier officieel gelanceerd op haar Instagram.
De hints waren er al langer. Donderdag postte Fumio Kishida, de voormalige premier van Japan, een groepsfoto waarop Katy en Justin duidelijk als duo naast elkaar staan. In het bijschrift noemde hij haar gewoon “de partner” van Trudeau. Justin reageerde zelf onder de foto, waardoor hun stille soft launch eigenlijk al voorbij was.
Voor Katy is het haar eerste serieuze relatie sinds Orlando Bloom. Trudeau ging in 2023 uit elkaar met zijn ex-vrouw Sophie Grégoire. Fans reageren alvast enthousiast: “Als jij blij bent, zijn wij blij,” klinkt het in de comments.
De twee werden de voorbije maanden al gespot in Parijs, Californië en Montreal, maar nu is er geen twijfel meer mogelijk: Katy Perry en Justin Trudeau zijn officieel.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 08/12 Céline Dept
- 08/12 Nicki Minaj
- 13/12 Taylor Swift
- 14/12 Martijn Spaepen
- 16/12 Zara Larsson