Cyberpunk 2077 van de PlayStation Store gehaald na regen aan klachten

Nico De Greef-19 december 2020 om 16:19

Sony heeft Cyberpunk 2077 uit de PlayStation Store verwijderd nadat steeds meer spelers hun ontevredenheid hebben geuit omtrent de staat van de game. De situatie zou zelfs zo erg gesteld zijn dat Sony de beslissing heeft genomen om spelers hun geld terug te geven.

Cyberpunk 2077 moest één van de grootste gamebeloftes van dit jaar worden, maar het spel heeft sinds zijn lancering vorige week nog niet op veel positieve reacties kunnen rekenen. Dat komt allemaal door de vele bugs en glitches die het spel teisteren. "Onbegrijpelijk voor een game waar 8 jaar aan gewerkt is", klinkt het bij ontevreden klanten.

Ontwikkelaar CD Projekt Red heeft inmiddels gereageerd en zijn excuses aangeboden. In een statement op Twitter geeft de Poolse spelletjesmaker toe te veel gefocust te zijn geweest op de PC-versie van de game (de enige versie die wel goed lijkt te werken) waardoor te weinig aandacht en tijd werd besteed aan de console-versie. CD Projekt Red belooft wel alles goed te maken en zegt in de komende weken en maanden verschillende updates uit te zullen brengen die de meeste problemen van de baan moeten vegen.

Ondanks dat de game tijdelijk niet meer aangeboden wordt in de PlayStation Store, kunnen fans de game wel nog steeds aanschaffen op het distributieplatform van Microsoft.

Tetris op de Kunstberg: durf jij Shauna Dewit te verslaan?

Joyce Vander Auwera-03 november 2025 om 13:30- Foto:

Red Bull Content Pool (Tetris)

Brussel krijgt vanavond een upgrade die je niet elke dag ziet: een gigantische live-projectie van Red Bull Tetris op het gebouw aan Plein Publiek op de Kunstberg. Vanaf 18u30 daagt Shauna Dewit iedereen ter plekke uit om haar highscore te kloppen. Ja, letterlijk iedereen.

De vibe? Grote stad, grote schermen, grote energy. Terwijl Shauna speelt en het publiek haar score probeert te slopen, zorgt Red Bull voor muziek, een losse sfeer en ice cold wiiings tot 22u. Het is gratis, open voor iedereen en vooral: ideaal om spontaan in te duiken met vrienden. En wie weet: misschien ben jij straks die ene persoon die haar highscore verpulvert en even dé held van de Kunstberg wordt.

Voor wie nu denkt: “Red Bull Tetris?” — het is de klassieke game, maar dan op steroïden. Sneller, competitiever, met power-ups en een ‘Golden Tetrimino’. De competitie loopt wereldwijd, start online via je smartphone, gaat via nationale finales en eindigt in Dubai, waar het spel door drones in de lucht wordt nagebouwd.

Nog even in het kort: 18u30 tot 22u, Plein Publiek (Kunstberg), gratis, spelen, kijken, drinken, sfeer. Als je nog geen plannen had: nu wel. Enjoy!

Red Bull Content Pool

Je Sims krijgen een herfst-make-over met de nieuwe ‘Herfstmode Kit’

Chelsy Vanlerberghe-10 oktober 2025 om 09:00

Het is sweater weather – ook in De Sims 4. Electronic Arts en Maxis hebben een nieuwe ‘Herfstmode Kit’ gelanceerd waarmee je je Sims helemaal in seizoensstijl kan kleden. Verwacht een mix van cosy knitwear, trenchcoats, geruite blazers en tweedrokken die perfect passen bij dat typische “pumpkin spice”-gevoel.

De kit haalt inspiratie uit de ‘Dark Academia’-esthetiek, met lange jassen, warme truien en stijlvolle accessoires zoals sjaals, hoeden en laarzen. Zelfs een outfit geïnspireerd op ieders favoriete tuinkabouter zit erbij (ja, echt).

De Herfstmode Kit is nu beschikbaar voor EA app, Epic Games Store, Steam, PlayStation en Xbox. Tijd om je Sims net zo fashionable door de herfst te laten wandelen als jijzelf.

Ontdek meer