Kinepolis zendt songfestival-finale uit op groot scherm

Karen Luiken-18 april 2024 om 14:27- Foto:

Photo by Lucas van Oort on Unsplash

Kinepolis heeft goed nieuws voor liefhebbers van het Eurovisie Songfestival. De bioscoopketen gaat de finale van het liedjesfestijn op groot scherm uitzenden in Antwerpen, Gent, Hasselt en Brussel.

Het Eurovisie Songfestival gaat over een paar weken van start in de Zweedse stad Malmö. Dinsdag 7 mei is de eerste halve finale, donderdag 9 mei de tweede. Op zaterdag 11 mei vindt de grote finale plaats en die kan jij vanuit een grote, rode zetel bekijken bij één van de hierboven genoemde Kinepolis-vestigingen.

De live-uitzending begint om 21.00 uur, maar de deuren van de bioscoop openen al om 19.45 uur. Wat je vanaf dat moment kunt verwachten? We citeren: ‘Een betoverende avond vol fantastische optredens en onvergetelijke muzikale momenten. Een sfeervolle ambiance in een zaal vol enthousiaste fans. En een speciale preshow met de allerbeste songs uit het Eurovisie Songfestival door de jaren heen, in samenwerking met MNM.”

Bezoekers worden getrakteerd op cava en nacho’s, en ontvangen bovendien 10 procent korting op alle producten in de shop van Kinepolis. Kaartjes koop je via deze link!

Noteer deze data voor het einde van ‘Stranger Things’

Simon Smetryns-01 december 2025 om 11:11

De eerste vier afleveringen van seizoen 5 van ‘Stranger Things’ staan sinds 26 november op Netflix. Het slothoofdstuk is dus officieel begonnen. Wil je het vervolg meteen kunnen bingen, dan zijn er twee data die je sowieso in je agenda moet zetten.

  • Volume 2 (afleveringen 5 t.e.m. 7) dropt wereldwijd op 25 december, wat bij ons neerkomt op Tweede Kerstdag, 26 december 2025, in de vroege uurtjes.
  • De allerlaatste, extra lange finale-aflevering verschijnt op 31 december in de VS en is bij ons op Nieuwjaarsdag, 1 januari 2026, te zien.

De afleveringen komen bij ons ’s nachts online (ongeveer rond 2u), dus je kan kiezen: nachtuil-modus aan, of brak in bed kijken op 1 januari.

Hoe dan ook: Kerst, Nieuwjaar én Hawkins in één pakket: je eindejaarsplanning is basically geregeld.

Dit moet je weten over De Warmste Week 2025

Simon Smetryns-01 december 2025 om 10:56

De Warmste Week verhuist dit jaar naar het Cosmogolempark in Genk, waar Eva De Roo, Manu Van Acker, Dries Lenaerts en Kawtar Ehlalouch vanaf donderdag 18 december zeven dagen lang non-stop radio en tv maken. Vanuit Het Warmste Huis draaien ze aangevraagde platen voor iedereen die onzichtbaar ziek is en voor iedereen die mee vlamt met acties. Elke avond zijn er De Warmste Optredens op het dak, met onder andere Dikke, Milk Inc., Zwangere Guy, Bazart en Pommelien Thijs.

Niels Destadsbader bundelt alle hoogtepunten elke avond in ‘De Warmste Dag’ op VRT 1 en VRT MAX, zodat je niks hoeft te missen. Op de site zelf wordt extra ingezet op toegankelijkheid, met een prikkelarme ruimte, VGT-tolken en technologische ondersteuning voor wie dat nodig heeft. Zelf meedoen? Je kan acties opzetten, Vlammetjes kopen en je favoriete plaat aanvragen via dewarmsteweek.be.

En voor wie nu al in kerstmodus zit: op VRT MAX kan je Het Warmste Haardvuur laten knetteren op de achtergrond – ideaal om te studeren alsof je niet gewoon uitkijkt naar Genk.

Ontdek meer